Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (3)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -7% Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98097000

Cena
5,78 € s DPH

Pôvodná cena
6,21 € s DPH

Ušetríte
7% (0,43 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Počas pretekárskeho rybolovu je úloha nástrah obrovská, veď vo vypätých situáciách je veľmi ťažké prinútiť kapry k záberom. Preto sú potrebné dlhé roky skúseností k tomu, aby sa zrodila úspešná, aj počas pretekov účinná háčiková nástraha. viac

Príchuť Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix Kokos Skladom 2 - 4 dni 5,78 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix Color Mix Skladom 2 - 4 dni 5,78 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix Jahoda-krill Skladom 2 - 4 dni 5,78 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix Ananás-kyselina maslová Skladom 2 - 4 dni 5,78 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix Čokoláda-pomaranč Skladom 2 - 4 dni 5,78 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix Fishmeal Skladom 2 - 4 dni 5,78 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Príchuť: Color Mix Kyselina maslová Skladom 2 - 4 dni 5,78 €

Počas pretekárskeho rybolovu je úloha nástrah obrovská, veď vo vypätých situáciách je veľmi ťažké prinútiť kapry k záberom. Preto sú potrebné dlhé roky skúseností k tomu, aby sa zrodila úspešná, aj počas pretekov účinná háčiková nástraha.

Za Concourse Wafters stoja mnohoročné skúsenosti Zsolta Benzára a Energofish Feeder Teamu z viac ako 100-ky pretekov a minimálne toľko ulovených kaprov. Nástrahy sú svojou veľkosťou 6 mm potrebne malé k tomu, aby nevzbudili podozrenie ani u najopatrnejších rýb.

Popri tom svojou výraznou citrónovožltou, oranžovou, bielou a pink farbou sú dokonalé k situáciám, kedy fungujú len pestré nástrahy. Je potrebné vedieť, že Concourse Wafters sú rozpustné dumbell, čiže pelety súdkovitého tvaru, ktoré sa oplatí používať hlavne na nástrahovom tŕni alebo peletovom krúžku. Ich naozajstná zvláštnosť je jednoznačne to, že sú sladké a obsahujú veľké množstvo prísady zvyšujúcej chuť do jedla, ktoré v kombinácii s rozpustnosťou spôsobujú, že dokážu omnoho viac, ako klasické háčikové nástrahy. Ich sladká chuť a prísady zvyšujúce chuť do jedla zapríčiňujú, že aj opatrné ryby prinútia k záberu, vďaka čomu prispievajú k úspechu pri pretekoch.

Concourse Wafters, ako už ich názov prezrádza, sú wafter nástrahy, keďže ich vztlaková sila bola nastavená tak, aby nezdvihli z dna ani háčiky rozmeru 14. Spomedzi dostupných príchutí dostali miesto arómy, s ktorými naši rybári ulovili v posledných rokoch najviac rýb. Sú to čokoláda-pomaranč, jahoda-krill, kokos, ananás-kyselina maslová a color mix - zmes farieb so sladkou arómou.

Balenie: 30ml

Balenie 30 ml
Farba Biela
Príchuť Kokos
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.

vvvvvvvvvvvvvvv