Výber kŕmnych zmesí do studených vôd nájdete TU!

Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Varianta: Ananás-kyselina maslová

Akcia Posledné kusy Produkt F&H TV
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98097076

Cena
5,40 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Úloha návnad v konkurenčnom rybolove je obrovská, pretože v extrémnych situáciách je veľmi ťažké chytiť kapra. Z tohto dôvodu sú potrebné dlhoročné skúsenosti s vytváraním skutočne chytľavých a veľmi efektívnych nástrah aj v konkurenčných podmienkach. Za výrobou Concourse Wafters sú Zsolt Benzár a Energofish Feeder Team s dlhoročnými skúsenosťami, niekoľkými 100 rybárskymi súťažami a mnohými ulovenými kaprami. viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Varianta: Ananás-kyselina maslová Color Mix Skladom 2 - 4 dni 5,40 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Varianta: Ananás-kyselina maslová Jahoda-kril Skladom 2 - 4 dni 5,40 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Varianta: Ananás-kyselina maslová Ananás-kyselina maslová Skladom 2 - 4 dni 5,40 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Varianta: Ananás-kyselina maslová Čokoláda-pomaranč Skladom 2 - 4 dni 5,40 €
Benzar Mix Concourse Wafters 6mm - Varianta: Ananás-kyselina maslová Kokos Skladom 2 - 4 dni 5,40 €

Úloha návnad v konkurenčnom rybolove je obrovská, pretože v extrémnych situáciách je veľmi ťažké chytiť kapra. Z tohto dôvodu sú potrebné dlhoročné skúsenosti s vytváraním skutočne chytľavých a veľmi efektívnych nástrah aj v konkurenčných podmienkach. Za výrobou Concourse Wafters sú Zsolt Benzár a Energofish Feeder Team s dlhoročnými skúsenosťami, niekoľkými 100 rybárskymi súťažami a mnohými ulovenými kaprami.

Ich skutočnou zvláštnosťou však je, že nástrahy majú sladkú chuť a obsahujú veľké množstvo látok zvyšujúcich chuť k jedlu, čo je v kombinácii s ich rozpustnými vlastnosťami dobrým príkladom toho, že sú to produkty na vyššej úrovni ako nejaké bežné umelé nátrahy. Sladká chuť aj zosilňovač chuti do jedla dodávajú týmto návnadám tú pravú šťavu a umožňujú ich používateľom podať v danej súťaži či v danom rybolovnom teréne dobrý výkon.

Concourse Wafters, ako už ich názov napovedá, sú nástrahy v tvare tobolky, pretože ich vztlak bol upravený tak, že ani háčiky veľkosti 14 ich nezodvihnú z dna.

Medzi dostupnými príchuťami boli arómy, s ktorými naši rybári chytili najviac rýb za posledné roky. Jedná sa o čokoládovo-oranžovú, jahodovo-krilovú, kokosovú, ananásovo-maslovú kyselinu a farebnú zmes, čo je skutočná kavalkáda farieb so zvláštnou, sladkou arómou.

Balenie 30 ml
Farba Mix
Príchuť Color Mix
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.