Zaregistrujte sa a získajte zľavu -10% na svoj prvý nákup. Registrácia TU.

Benzar Mix Coated Wafters 14mm 150ml - Varianta: Green Betaine Zelená 150Ml

Výpredaj Posledné kusy
Výrobca

Kód produktu
98990090

Cena
6 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
KS

Tento produkt je pravdepodobne jedným z najväčších hitov tohto roku vďaka svojej vynikajúcej chytľavosti vďaka svojim mimoriadne špeciálnym a úplne jedinečným vlastnostiam! viac

1. Wafter znamená, že nepláva a ani sa nepotápa. Jeho použitie zaručuje dokonalú návnadu, pričom háčik leží na spodnej časti dna, ale vďaka návnade sa kriticky uvoľní.
2. Coated Boilie je neuveriteľne atraktívne vďaka svojmu rýchlorozpustnému povlaku, ktorý sa okamžite prejaví aj v najchladnejšej vode!
3. Čas rozpustenia poťahu na boilies bol prispôsobený spôsobu lovu na feeder, pretože sa úplne rozpustí z nástrahy v priebehu maximálne 15 minút a vytvorí okolo nášho háčika intenzívnu a veľmi požadovanú vrstvu.
4. Okrem už dobre zaužívaných príchutí je táto rodina k dispozícii aj v úplne nových verziách, ako je zelený betaín alebo kokos, ktoré môžu svojou silou noviniek pôsobiť aj na kapry.
5. Samozrejme sme okrem príchutí dbali aj na intenzitu farieb, takže jadro boilies Coated, teda nerozpustná časť, má tiež mimoriadne pútavú farbu, takže na hladného kapra čaká atraktívna návnada aj po odlepení povlaku od návnady.

Balenie 150 ml
Farba Žltá
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.