Haldorádó novinky 2022 - predaj spustený!
Kompletná ponuka noviniek TU
!

Akcia -6% Novinka Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
P98990035

Cena
6,80 € s DPH

Pôvodná cena
7,20 € s DPH

Ušetríte
6% (0,40 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ks

Najväčším šlágrom roku bude rad nástrah, ktorý svojimi zvláštnymi, úplne jedinečnými vlastnosťami môže ďakovať za svoju nadpriemernú úspešnosť. Aké sú to? Poďme po poradí! viac

Príchuť Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix Coated Boilies 14mm Slivka Skladom 2 - 4 dni 6,80 €
Benzar Mix Coated Boilies 14mm Kokos Skladom 2 - 4 dni 6,80 €

Najväčším šlágrom roku bude rad nástrah, ktorý svojimi zvláštnymi, úplne jedinečnými vlastnosťami môže ďakovať za svoju nadpriemernú úspešnosť. Aké sú to? Poďme po poradí!

1. Wafter, čiže ani nie plávajúca, ani klesajúca. Ich používanie zaručuje dokonalú prezentáciu nástrahy, počas ktorej háčik leží na dne, ale vďaka nástrahe je kriticky odľahčený.

2. Coated Boilie je mimoriadne atraktívny vďaka rýchlo rozpustnej vrstve, ktorá aj v najstudenšej vode okamžite začne fungovať!

3. Čas rozpustenia tejto vrstvy bol prispôsobený method feeder lovu, nakoľko sa maximálne za 15 minút úplne rozpustí na nástrahe, vytvoriac tak intenzívnu a žiadanú vrstvu okolo nášho háčika.

4. Popri dobre známych príchutiach sa v rade objavujú aj úplne nové, ako napríklad green betain alebo kokos, ktoré na kapry pôsobia ako neznáme chute.

5. Samozrejme popri príchutiach sme brali ohľad aj na intenzitu farieb, preto jadro Coated boilies, čiže aj nerozpustná časť disponuje veľmi pútajúcou farbou, vtedy čaká na kaprov lákavá nástraha, aj keď sa už vrstva z nástrahy rozpustila.

6. Nový 14 mm-ový rozmer dáva príležitosť pre feeder rybárov k selekcii rozmerov, ale táto nástraha je dobrou voľbou aj pre boilies rybárov, keďže s ich vybalansovanou štruktúrou máme väčšiu príležitosť k uloveniu opatrnejšie sa kŕmiacich rýb.

Balenie 150 ml
Farba Fialová
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.