Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Benzar Mix Bicolor Method Pellet - Belachan-krill 8mm

Akcia -10%
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98088717

Cena
5,09 € s DPH

Pôvodná cena
5,65 € s DPH

Ušetríte
10% (0,56 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Odložme žarty bokom, Zsolt Benzár vyrukoval opäť s takou novinkou, ktorá sa určite stane obľúbenou u rybárov loviacich method feederom. Zsolt sa v posledných... viac

Odložme žarty bokom, Zsolt Benzár vyrukoval opäť s takou novinkou, ktorá sa určite stane obľúbenou u rybárov loviacich method feederom. Zsolt sa v posledných rokoch zameral viac na feeder lov, čo sa ukazuje v jeho výsledkoch, aj vo výsledkoch rumunského tímu.

Ohromné množstvo nápadov na nástrahy má v hlave, a mnoho už na vodných brehoch vo fáze testovaní. A po ukončení testov, ak je nástraha úspešná, len vtedy sa môže dostať na police do obchodov! Táto vznášajúca sa peleta bola vyrobená vo viacerých kombináciách chutí, čo nie je náhoda. Mnohí z nás vedia, že kombinácia chutí je veľmi úspešná pri tom-ktorom rybolove. Spomeňme si na nástrahu snehuliaka, kde má naša pop-up nástraha inú príchuť od klesajúcej. Realizácia tejto kombinácie pri method rybolove je veľmi náročná, nakoľko na nástrahovom tŕni vieme ponúknuť najčastejšie len jednu nástrahu.

Objavením sa dvojfarebných Benzar peliet už ale máme možnosť aj na toto! Podlhovastý tvar sa odlišuje od pre ryby dobre známeho okrúhleho tvaru, preto je bez náznaku pochybností.

Balenie 50 ks
Farba Ružová-Čierna
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.