Zľavu -15% na sortiment Haldorádó spúšťame 30.7.2021
Kompletná ponuka Haldorádó TU!

Benzar Mix Bicolor Method Pelety 8Mm - Varianta: Ananás-Brusnica

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98088715

Cena
3,40 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Dorazil dvojitý agent rybárov, tá najdvojfarebnejšia nástraha: BENZÁR BICOLOR METHOD PELETY Odložme žarty bokom, Zsolt Benzár vyrukoval opäť s takou novinkou, ktorá sa určite stane obľúbenou u rybárov loviacich method feederom. viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix Bicolor Method Pelety 8Mm - Varianta: Ananás-Brusnica Cesnak-Squid Skladom 2 - 4 dni 3,40 €
Benzar Mix Bicolor Method Pelety 8Mm - Varianta: Ananás-Brusnica Mušle-Cesnak Skladom 2 - 4 dni 3,40 €
Benzar Mix Bicolor Method Pelety 8Mm - Varianta: Ananás-Brusnica Čokoláda-Pomaranč Skladom 2 - 4 dni 3,40 €
Benzar Mix Bicolor Method Pelety 8Mm - Varianta: Ananás-Brusnica Ananás-Brusnica Skladom 2 - 4 dni 3,40 €
Benzar Mix Bicolor Method Pelety 8Mm - Varianta: Ananás-Brusnica Jahoda-Med Skladom 2 - 4 dni 3,40 €
Dorazil dvojitý agent rybárov, tá najdvojfarebnejšia nástraha: BENZÁR BICOLOR METHOD PELETY Odložme žarty bokom, Zsolt Benzár vyrukoval opäť s takou novinkou, ktorá sa určite stane obľúbenou u rybárov loviacich method feederom. Zsolt sa v posledných rokoch zameral viac na feeder lov, čo sa ukazuje v jeho výsledkoch, aj vo výsledkoch rumunského tímu. Ohromné množstvo nápadov na nástrahy má v hlave, a mnoho už na vodných brehoch vo fáze testovaní. A po ukončení testov, ak je nástraha úspešná, len vtedy sa môže dostať na police do obchodov! Táto vznášajúca sa peleta bola vyrobená vo viacerých kombináciách chutí, čo nie je náhoda. Mnohí z nás vedia, že kombinácia chutí je veľmi úspešná pri tom-ktorom rybolove. Spomeňme si na nástrahu snehuliaka, kde má naša pop-up nástraha inú príchuť od klesajúcej. Realizácia tejto kombinácie pri method rybolove je veľmi náročná, nakoľko na nástrahovom tŕni vieme ponúknuť najčastejšie len jednu nástrahu. Objavením sa dvojfarebných Benzar peliet už ale máme možnosť aj na toto! Podlhovastý tvar sa odlišuje od pre ryby dobre známeho okrúhleho tvaru, preto je bez náznaku pochybností. Rôzne príchute odporúčame pre odlišné ročné obdobia, poveternostné podmienky a vodné plochy: - Cesnak - Kalamár (Na štrkoviskách veľmi úspešná kombinácia v období pred letnými frontami). - Mušľa - Cesnak (Používame najčastejšie na veľkých jazerách, napr.: Balaton). - Čokoláda-Pomaranč (Na jar a na jeseň s ňou vieme riadne "buchnúť"). - Ananás-Čučoriedka (Používame v letných teplých vodách, amur ich vyslovene obľubuje). - Jahoda - Med (Favorit prirodzených vôd, mŕtvych ramien). - Belachan-Krill (Najlepšia nástraha letných horúčav). 50 kusové balenie nám môže dopomôcť k mnohým nezabudnuteľným úlovkom.
Balenie 50 ks
Farba Ružová-Biela
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.