Benzar Mix Bicolor Method Egg - Krill-belachan 6-8mm

Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98980187

Cena
4,45 € s DPH

Pôvodná cena
4,78 € s DPH

Štandardná cena
4,97 € s DPH

Ušetríte
10% (0,52 € s DPH)

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Benzár Bicolor Method Egg Method Egg 6-8mm Method Egg je v posledných rokoch zárukou úspechu, čo možno prisúdiť jej jedinečnosti a netradičným vlastnostiam. Vďaka veľmi netradičnému materiálu všetky varianty disponujú maximálne ži... viac

Benzár Bicolor Method Egg

Method Egg 6-8mm Method Egg je v posledných rokoch zárukou úspechu, čo možno prisúdiť jej jedinečnosti a netradičným vlastnostiam.

Vďaka veľmi netradičnému materiálu všetky varianty disponujú maximálne živými farbami, čo je pri tradičných nástrahách nezrealizovateľné.

Vďaka netradičnej konzistencii sa dajú použiť navlečené na háčiku, vlasovom nadväzci, alebo na nástrahovom tŕni, úspešne ich možno kombinovať aj s inými nástrahami.

Oproti tradičným nástrahám je ich vábivá sila ešte intenzívnejšia, keďže sa lúhujú v pohároch s netradičnými arómami, ktoré pri prieniku do vody okamžite štartujú, plus majú aj aromatizovaný materiál, preto tento účinok vyžarujú dlhšie.

Poznajúc tieto kritériá vzniká Bicolor variant, ktorý v rozmere 6-8mm rozširuje výbavu method rybárov.

Dvojité sfarbenie môže byť v období bez záberov naozajstným favoritom, keďže aj ochutenie nástrah bolo kombinované z 2 esencií. Od sladších kombinácií jahoda-med, kys. maslová-syr, je v sortimente dostupná aj naozaj smradľavá línia, ponúkajúc riešenie k všetkým situáciám.

10 variantov, 10 jedinečných kombinácií. Oplatí sa vyskúšať všetky varianty, určite bude naozajstnou raritou pre ryby.

Balenie 30 ml
Farba Žltá-Ružová
Príchuť Krill-belachan
Varianta Krill-Belachan Ružové
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.