Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

Výrobca

Kód produktu
P93730046

Cena
5 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Najvýraznejšia aróma z ponuky spoločnosti Benzar Mix - Benzar Bait Steam! Jeho názov naznačuje, že to nie je iba obyčajná vôňa. Bait Steam je neuveriteľne hustá tekutina podobná sirupu, ktorá má nielen perfektnú vôňu, ale aj extrémne živú farbu! viac

Najvýraznejšia aróma z ponuky spoločnosti Benzar Mix - Benzar Bait Steam! Jeho názov naznačuje, že to nie je iba obyčajná vôňa. Bait Steam je neuveriteľne hustá tekutina podobná sirupu, ktorá má nielen perfektnú vôňu, ale aj extrémne živú farbu! Je vhodný pre ochutenie kŕmení a obsahuje ďalšie atraktívne látky k výžive.

Môžete ju použiť na zaliatie kŕmnych zmesí, boilies alebo peliet. Po aplikovaní tekutiny kompletne obalí zaliatu zložku a dokonale ju vylepší. Tekutá zložka sa po dopade začne ihneď šíriť do okolia. Vôňa preniká do celého vodného stĺpca. Vhodný pre použitie s PVA materiálmi. P

rodukt je dostupný v 6 rôznych príchutiach - vrátane dvoch sladkých, ktoré sú naozaj príjemné aj pre ľudské zmysly. Rôzne príchute sú vhodné pre použitie po celé rok.

Sladké: Jar, jeseň

Mäso: Leto

Tento produkt je skutočne veľmi atraktívny, takže sa ho nemusíme báť použiť kedykoľvek a kdekoľvek!

Balenie 250 ml
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.