Haldorádó novinky 2022 - predaj spustený!
Kompletná ponuka noviniek TU
!

Benzar Mix Bait Liquid 500ml - Varianta: Rybý základ s výťažkom ananása 500ml

Akcia -4% Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
93700076

Cena
9,40 € s DPH

Pôvodná cena
9,80 € s DPH

Ušetríte
4% (0,40 € s DPH)

Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Benzar Bait Liquid je neuveriteľne koncentrovaná tekutina veľmi vysokej kvality a mimoriadnych vlastností. V litrovom balení sa ukrýva veľký počet pozoruhodných vlastností a rad obsahuje celkom deväť príchuťou. Štyri príchute sú založené na rybom koncentrátu, ale obsahuje tiež sladké, ovocné výťažky. viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix Bait Liquid 500ml - Varianta: Rybý základ s výťažkom ananása 500ml Rybý základ s výťažkom ananása 500ml Skladom 2 - 4 dni 9,40 €

Benzar Bait Liquid je neuveriteľne koncentrovaná tekutina veľmi vysokej kvality a mimoriadnych vlastností. V litrovom balení sa ukrýva veľký počet pozoruhodných vlastností a rad obsahuje celkom deväť príchuťou. Štyri príchute sú založené na rybom koncentrátu, ale obsahuje tiež sladké, ovocné výťažky.

Príchute na rybom základu sú vhodné pre celoročné použitie, kedy môžu byť použité vo veľmi prochytávaných vodách a taky prírodných vodách. Príchute Jahoda, Ananás, Pomaranč & Čokoláda sú už zavedené príchute, ktoré už nemusí o svojej výnimočnosti presviedčať. Sú vhodné do chladných vôd, či už sa bavíme o jarnom období alebo obdobia, kedy prichádza zima.

Nasledujúce dva typy Pečeň a Rybí olej majú naozaj vynikajúce vlastnosti. Tieto tekutiny sú prírodné oleje s vysokou čistotou, ktoré obsahujú aminokyseliny a ďalšie veľmi cenné ingrediencie, vďaka ktorým sú veľmi atraktívne pre ryby. Sú ideálne pre používanie v letných mesiacoch. Rad obsahuje taky tri prvky založené na prírodných extraktoch, ktorým je Belachan & Krill, CSL a Mango. Sú vhodné pre použitie v letných mesiacoch a môžu byť použité aj na prípravu vareného partiklu. Dôležitou vlastnosťou je, že nerozpúšťa PVA materiály a preto môže byť tekutina využitá na maximum!

Balenie 500 ml
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.