Black Friday spustený! Zľava -15% na značky Haldorádó, Feedermánia, Team Feeder, Delphin a iné... viac info TU!

Benzar Mix Bait Liquid 500ml

Akcia -15%
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
P93700076

Cena
8,33 € s DPH

Pôvodná cena
9,80 € s DPH

Štandardná cena
9,40 € s DPH

Ušetríte
15% (1,47 € s DPH)

Varianta neexistuje

Benzar Bait Liguid charakterizuje výrazná koncentrovanosť, kvalita a mimoriadna úspešnosť. Tieto v pollitrovom balení dostupné tekutiny nie sú arómy, ale niečo omnoho viac! Rad obsahuje celkovo deväť príchutí, medzi ktorými sú markantné rozdiely.... viac

Benzar Bait Liguid charakterizuje výrazná koncentrovanosť, kvalita a mimoriadna úspešnosť. Tieto v pollitrovom balení dostupné tekutiny nie sú arómy, ale niečo omnoho viac! Rad obsahuje celkovo deväť príchutí, medzi ktorými sú markantné rozdiely.

Prvé štyri sú založené na rybom základe, predsa obsahujú sladkasté, ovocné výťažky. Tieto sladké-rybie príchute sú úspešné počas všetkých štyroch období, môžeme byť úspešní v intenzívne zarybnených a prírodných vodách! Už dávnejšie sa osvedčili jahoda, mango, ananás i čokoláda-pomaranč, ktoré sme trochu vynovili a umiestnili sme ich na „smradľavý“ základ.

Ďalšie dva typy, pečeňový olej a komplexný rybí olej, majú nadpriemerné vlastnosti. Tieto tekutiny sú veľmi čisté prírodné oleje, ktoré obsahujú všetky aminokyseliny a iné hodnotné zložky, ktoré majú na ryby veľmi dráždivý účinok. Vychádzajúc z ich olejovej podstaty, sú úspešné predovšetkým v letnom období.

Rad uzatvárajú tri, výhradne z prírodných extraktov zložené prvky, ktoré obsahujú extrakty belachan&krill, mušľa slávka zelenouústa a kukuričné klíčky-likér. Tie sa oplatí používať aj do doma vyrábaných boilies, keďže výrazne zvyšujú ich nutričnú hodnotu!

Dôležitá vlastnosť je, že nerozpúšťa PVA, preto s nimi môžeme postriekať, aromatizovať aj stick mixy!

TIP: Počas používania Bait Liquid-ov to nepreháňajme, nakoľko ide o veľmi husté tekutiny. Okrem vystupňovania vábivej sily kŕmnych zmesí ich môžeme používať aj na doma vyrábané boilies!

Balenie 500 ml
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.