Black Friday ešte trvá... zľava -15% na značky Haldorádó, Feedermánia, Team Feeder, Delphin a iné... viac info TU!

Benzar Mix antiseptický sprej 50ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (3)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -15% Posledné kusy
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
80221050

Cena
3,66 € s DPH

Pôvodná cena
4,30 € s DPH

Ušetríte
15% (0,64 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

First Aid je plne antibakteriálny, antiseptický dezinfekčný sprej, ktorý poskytuje ideálne riešenie pri úrazoch rýb a hojení rán. Môže sa použiť na prevenciu infekcie rán a rozvoja ďalších chorôb. Je to bezpečný nástroj aj pre vonkajšie poranenia a dokonca aj pre šupiny. viac

Séria Benzár ponúka širokú škálu mierumilovných rybích výrobkov, ktoré boli vyrobené na základe skúseností konkurenčného rybára Zsolta Benzára. Pri modernom love kaprov hrá ochrana rýb dôležitú úlohu, našťastie to čoraz viac ľudí považuje za prvoradé, či už sú to súkromné ​​jazerá alebo prírodné vody.

First Aid je plne antibakteriálny, antiseptický dezinfekčný sprej, ktorý poskytuje ideálne riešenie pri úrazoch rýb a hojení rán. Môže sa použiť na prevenciu infekcie rán a rozvoja ďalších chorôb. Je to bezpečný nástroj aj pre vonkajšie poranenia a dokonca aj pre šupiny.

Je k dispozícii v pevnej, dobre uzavretej plastovej fľaši s pumpičkou v 50 ml balení, čo rybárom umožňuje mimoriadne hospodárne použitie. Produkt odporúčaný pre všetkých rybárov, ktorý je nevyhnutným predmetom v rybárskych vreciach na ochranu rýb.

Balenie 50 ml
V balení 1
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 Počet hviezdičiek je 5 z 5

Super

Pomohla Vám táto recenzia? Áno(0) Nie(0)

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.