Haldorádó novinky 2022 - predaj spustený!
Kompletná ponuka noviniek TU
!

Benzar Mix 25L vedro na krmivo + 8L miska

Akcia -17% Posledné kusy
2 roky záruka
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
75097420

Cena
20,90 € s DPH

Pôvodná cena
22 € s DPH

Štandardná cena
25,30 € s DPH

Ušetríte
17% (4,40 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Základom úspešného rybolovu je príprava kŕmnej zmesi s ideálnou konzistenciou. So zvyšovaním používaného množstva sa môže stať problematické ich miešanie. Najjednoduchším riešením je používanie vedra na miešanie, v tomto prípade je to 25 litrové vedro v masívnom umelohmotnom... viac

Základom úspešného rybolovu je príprava kŕmnej zmesi s ideálnou konzistenciou. So zvyšovaním používaného množstva sa môže stať problematické ich miešanie. Najjednoduchším riešením je používanie vedra na miešanie, v tomto prípade je to 25 litrové vedro v masívnom umelohmotnom prevedení s dreveným držadlom na pevnom kovovom ramienku.

Ku vedru patrí menšia miska, do ktorej môžete dať namiešanú kŕmnu zmes, alebo v nej počas prenášania skladovať nástrahy. Vedro aj miska majú litrovú mierku, preto umožňujú realizovať ľahké meranie. K sade patrí aj umelohmotné veko, ktoré je praktickou pomôckou pre všetkých rybárov. Tento set je povinný kúsok vo výbave rybára.

Materiál Plast
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.