Black Friday ešte trvá... zľava -15% na značky Haldorádó, Feedermánia, Team Feeder, Delphin a iné... viac info TU!

Benzar Mix 25L vedro na krmivo + 8L miska

Akcia -26% Posledné kusy
2 roky záruka
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
75097420

Cena
18,73 € s DPH

Pôvodná cena
22,03 € s DPH

Štandardná cena
25,33 € s DPH

Ušetríte
26% (6,60 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Základom úspešného rybolovu je príprava kŕmnej zmesi s ideálnou konzistenciou. So zvyšovaním používaného množstva sa môže stať problematické ich miešanie. Najjednoduchším riešením je používanie vedra na miešanie, v tomto prípade je to 25 litrové vedro v masívnom umelohmotnom... viac

Základom úspešného rybolovu je príprava kŕmnej zmesi s ideálnou konzistenciou. So zvyšovaním používaného množstva sa môže stať problematické ich miešanie. Najjednoduchším riešením je používanie vedra na miešanie, v tomto prípade je to 25 litrové vedro v masívnom umelohmotnom prevedení s dreveným držadlom na pevnom kovovom ramienku.

Ku vedru patrí menšia miska, do ktorej môžete dať namiešanú kŕmnu zmes, alebo v nej počas prenášania skladovať nástrahy. Vedro aj miska majú litrovú mierku, preto umožňujú realizovať ľahké meranie. K sade patrí aj umelohmotné veko, ktoré je praktickou pomôckou pre všetkých rybárov. Tento set je povinný kúsok vo výbave rybára.

Materiál Plast
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.