Zľavu -15% na sortiment Haldorádó spúšťame 30.7.2021
Kompletná ponuka Haldorádó TU!

Benzar Mix 25 Litrové Vedro Na Krmnú Zmes + 8 Litrová Miska

Akcia Posledné kusy Doprava zdarma
2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
75097420

Cena
25,40 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Benzár Mix 25 litrový kbelík na krmnou směs + 8 litrová miska. Základem úspěšného rybolovu je příprava krmné směsi ideální konzistence. Poznáme mnoho krmných směsí a pelet, ale se zvyšováním používaného množství se může stát problematické jejich zamíchání. Nejjednodušším řešením je používání kbelíku na míchání, v tomto případě jeden 25 litrový kbelík v masivním umělohmotném provedení s dřevěným držadlem na pevném kovovém ramínku. viac

Benzar Mix 25 litrové vedro na kŕmnu zmes + 8 litrová miska

Základom úspešného rybolovu je príprava kŕmnej zmesi s ideálnou konzistenciou. So zvyšovaním používaného množstva sa môže stať problematické ich miešanie.

Najjednoduchším riešením je používanie vedra na miešanie, v tomto prípade je to 25 litrové vedro v masívnom umelohmotnom prevedení s dreveným držadlom na pevnom kovovom ramienku.


Ku vedru patrí menšia miska, do ktorej môžete dať namiešanú kŕmnu zmes, alebo v nej počas prenášania skladovať nástrahy.

Vedro aj miska majú litrovú mierku, preto umožňujú realizovať ľahké meranie.

K sade patrí aj umelohmotné veko, ktoré je praktickou pomôckou pre všetkých rybárov. Tento set je povinný kúsok vo výbave rybára.

Materiál Plast
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.