Benzár háčik Concourse Method Specimen Barbless 8ks/bal. - Veľkosť: 10

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -7% Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
43461010

Cena
3,65 € s DPH

Pôvodná cena
3,93 € s DPH

Ušetríte
7% (0,28 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Method Specimen je pevný, hrubý háčik bez mikrobrady s uškom vyrobený k method feeder lovu kaprov. Tento háčik vieme použiť aj vo vodách, kde možno použiť výhradne typy bez mikrobrady. S pevným typom Method Specimen možno cielene loviť veľké kapry a amury. viac

Veľkosť Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzár háčik Concourse Method Specimen Barbless 8ks/bal. - Veľkosť: 10 10 Skladom 2 - 4 dni 3,65 €
Benzár háčik Concourse Method Specimen Barbless 8ks/bal. - Veľkosť: 10 12 Skladom 2 - 4 dni 3,65 €
Benzár háčik Concourse Method Specimen Barbless 8ks/bal. - Veľkosť: 10 14 Skladom 2 - 4 dni 3,65 €

Ak method feeder lov, tak Benzár Mix! Firma už doposiaľ ponúka obrovské množstvo výbavy nenahraditeľnej pri feeder alebo method love, avšak od roku 2022 sa zvyšuje ponuka na inú úroveň, jej súčasťou sú už aj japonskou firmou Maruto vyrábané háčiky! Medzi nimi dokážeme nájsť ideálny do každej situácie, nech ide o lapkový, s uškom, prípadne s mikrobradou alebo bez nej.

Method Specimen je pevný, hrubý háčik bez mikrobrady s uškom vyrobený k method feeder lovu kaprov. Tento háčik vieme použiť aj vo vodách, kde možno použiť výhradne typy bez mikrobrady. S pevným typom Method Specimen možno cielene loviť veľké kapry a amury. Má netradičné vyhotovenie s nahnutím smerom k hrotu háčika, čím zaručuje najlepší možný zásek.

Táto vlastnosť sa dokáže naplno využiť výhradne pri použití pletených nadväzcových šnúr. Hrot Method Specimenu je vďaka dokonalému špeciálnemu brúsiacemu procesu výroby veľmi trvácny, preto sa nemusíme obávať predčasného otupenia hrotu ani v prostredí s mušľami a kamienkami.

Balenie 8 ks/balenie
Farba BN
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.