Benzár háčik Concourse Method Carp Devil 8ks/bal. - Veľkosť: 10

Akcia -7% Novinka Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
43464012

Cena
3,65 € s DPH

Pôvodná cena
3,93 € s DPH

Ušetríte
7% (0,28 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Ak lov na method feeder, tak Benzar Mix! Značka už ponúkla množstvo vybavenia pre rybárov pri feederovom alebo method feeder rybolove, no od roku 2022 ponuka stúpne na novú úroveň, ktorej neoddeliteľnou súčasťou sú už aj háčiky vyrábané japonskou firmou Maruto! viac

Veľkosť Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzár háčik Concourse Method Carp Devil 8ks/bal. - Veľkosť: 10 8 Skladom 2 - 4 dni 3,65 €
Benzár háčik Concourse Method Carp Devil 8ks/bal. - Veľkosť: 10 10 Skladom 2 - 4 dni 3,65 €
Benzár háčik Concourse Method Carp Devil 8ks/bal. - Veľkosť: 10 12 Skladom 2 - 4 dni 3,65 €

Ak lov na method feeder, tak Benzar Mix! Značka už ponúkla množstvo vybavenia pre rybárov pri feederovom alebo method feeder rybolove, no od roku 2022 ponuka stúpne na novú úroveň, ktorej neoddeliteľnou súčasťou sú už aj háčiky vyrábané japonskou firmou Maruto!

Method Carp Devil je fúzatý háčik v tvare ucha s dlhou rúčkou, ktorý je tvarom veľmi podobný háčikom s takzvaným „curved shank“.

Vynikajúce chytacie vlastnosti týchto háčikov sú to, čo ich odlišuje od ostatných. Táto forma sa používa hlavne pri love kaprov a môže byť vhodná na návnadu s potápavou alebo plávajúcou návnadou.

V každom prípade použitím pletenej nadväzcovej šnúry môžeme využiť priaznivé vlastnosti tohto háčika. Špička háčika Method Carp Devil je vďaka dokonale leštenej výrobnej technológii mimoriadne odolná, takže sa ani v mušľovom alebo štrkovom teréne nemusíme báť, že by sa nám háčiky predčasne vybili.

Balenie 8 ks/ balenie
Farba BN
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.