Benzár háčik Competition 10ks/bal. - Veľkosť: 12

Akcia -15%
Cena
2,41 € s DPH

Štandardná cena
2,83 € s DPH

Ušetríte
15% (0,42 €)

Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
43458012

Hmotnosť
0.01 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Competition je určený predovšetkým k pretekárskemu lovu kaprov a karasov, nakoľko ide o lapkový háčik so širokým oblúkom a mikrobradou, s ktorým sa oplatí používať živá nástraha a lahôdková kukurica. viac

Ak feeder lov, tak Benzár Mix! Firma už doposiaľ ponúka obrovské množstvo výbavy nenahraditeľnej pri feeder love či plávanej, avšak od roku 2022 sa zvyšuje ponuka na inú úroveň, jej súčasťou sú už aj japonskou firmou Maruto vyrábané háčiky! Medzi nimi dokážeme nájsť ideálny do každej situácie, či už lapkový alebo s uškom, prípadne s mikrohrotom, varianty práve k lovu s jemnou montážou alebo bez mikrobrady.

Competition je určený predovšetkým k pretekárskemu lovu kaprov a karasov, nakoľko ide o lapkový háčik so širokým oblúkom a mikrobradou, s ktorým sa oplatí používať živá nástraha a lahôdková kukurica. Preto sa s týmto háčikom oplatí zamerať na kaprov, ale aj pleskáčov a karasov, ale ani iné obľúbené ryby v tečúcich vodách nie sú problém pre háčik Competition.

Hrot je výnimočne pevný vďaka špeciálnemu brúsiacemu procesu výroby, preto háčiku nespraví problém ani tucet ulovených rýb. Háčik Competition je vyrábaný v rozmeroch, ktoré sú vhodné k feeder lovu s jemnou montážou alebo k plávanej.

Väčšie rozmery sú najlepším riešením k lovu v lete, menšie zas k veľmi jemnému lovu na jeseň a v zime.

Parametre produktu
Balenie 10 ks/balenie
Farba BN
V balení 1