Benzár háčik Classic Carp 8ks/bal. - Veľkosť: 8

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -15%
Cena
2,41 € s DPH

Štandardná cena
2,83 € s DPH

Ušetríte
15% (0,42 €)

Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
43459010

Hmotnosť
0.01 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Classic Carp je silný lapkový háčik s hrubým telom, ktorý bol vyrobený vyslovene k lovu kaprov. S týmto háčikom nebude problém ani ulovenie väčšieho kapra, keďže sa neprehýba a zvláda aj najkrajnejšie podmienky! viac

Ak feeder lov, tak Benzár Mix! Firma už doposiaľ ponúka obrovské množstvo výbavy nenahraditeľnej pri feeder love či plávanej, avšak od roku 2022 sa zvyšuje ponuka na inú úroveň, jej súčasťou sú už aj japonskou firmou Maruto vyrábané háčiky! Medzi nimi dokážeme nájsť ideálny do každej situácie, nech ide o lapkový alebo s uškom, prípadne s mikrohrotom, varianty k lovu s jemnou montážou alebo bez mikrobrady.

Classic Carp je silný lapkový háčik s hrubým telom, ktorý bol vyrobený vyslovene k lovu kaprov. S týmto háčikom nebude problém ani ulovenie väčšieho kapra, keďže sa neprehýba a zvláda aj najkrajnejšie podmienky! Classic Carp odporúčame v prvom rade k lovu s lahôdkovou kukuricou, aj s viacerými zrnami, lebo tie patria k jedným z najväčších pochúťok kaprov.

Hrot je výnimočne pevný vďaka špeciálnemu brúsiacemu procesu výroby, preto háčiku nespraví problém ani niekoľko tuctov ulovených rýb. Háčik Classic Carp je vyrábaný v rozmeroch, ktoré sú vhodné k feeder lovu s jemnou montážou alebo k plávanej.

Väčšie rozmery sú najlepším riešením k lovu v lete, menšie zas k veľmi jemnému lovu na jeseň a v zime.

Parametre produktu
Balenie 6 ks/balenie
Farba BN
V balení 1