Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Benzár Braided Method Egg Rig - Rozmer: 8

Akcia -10% Novinka Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
42878008

Cena
2,74 € s DPH

Pôvodná cena
3,04 € s DPH

Ušetríte
10% (0,30 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Séria Benzár ponúka v okruhu lovu nedravých rýb široké spektrum produktov, ktoré boli vyrobené s ohľadom na pretekárske skúsenosti Zsolta Benzára. Aj tento predviazaný háčik so silikónovým krúžkom maximálne spĺňa nároky method lovu a umožňuje lov s obľúbenými Method Egg nástrahami. viac

Rozmer Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzár Braided Method Egg Rig - Rozmer: 8 8 Skladom 2 - 4 dni 2,74 €
Benzár Braided Method Egg Rig - Rozmer: 8 10 Skladom 2 - 4 dni 2,74 €

Séria Benzár ponúka v okruhu lovu nedravých rýb široké spektrum produktov, ktoré boli vyrobené s ohľadom na pretekárske skúsenosti Zsolta Benzára. Aj tento predviazaný háčik so silikónovým krúžkom maximálne spĺňa nároky method lovu a umožňuje lov s obľúbenými Method Egg nástrahami.

Je výborným riešením k rapid, niekoľkohodinovým rybačkám, aj pre začiatočníkov, alebo jednoducho pre ušetrenie času, i vďaka použitým kvalitným materiálom je výbornou voľbou. V závislosti od rozmeru tieto predviazané háčiky výborne pracujú so 6-8 i 10-12 mm Method Egg nástrahami, ale možno ich používať aj s inými nástrahami ponúknutých pomocou silikónového krúžka.

Benzár Braided Method Egg Rig-y sa vyrábajú s kvalitnými japonskými háčikmi. Z hľadiska šnúry padol výber na obľúbenú Benzár Braided Hooklink, kvalitnú klesajúcu šnúru z 8 vlákien, ktorá vďaka teflonovému povrchu disponuje výbornými ukazovateľmi odolnosti voči oderu a to v štandardnej dĺžke 8,5 cm. Tieto prémiové predviazané háčiky ponúkame aj do pretekárskych podmienok, avšak nesklamú ani počas každodenného rybolovu.

Balenie 2 ks/balenie
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.