Akcia -12% Doprava zdarma
39 bodov do vernostného systému 2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Banax

Kód produktu
21605082

Cena
79,90 € s DPH

Pôvodná cena
90,90 € s DPH

Ušetríte
12% (11 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Názov Helicon je pojmom medzi kaprovými rybármi. Spoľahlivý nepriľnavý wormshaft oscilačný brzdný systém rovnomerne podáva šnúru hlavnej a zadnej brzde. Z predlženej veľkokapacitnej cievky veľkosti 80, sa vlasec odvíja hladko, čím je možné navijakom nahadzovať na veľké vzdialenosti. Šesť ložísk a presne spracovaný vnútorný mechanizmus zabezpečujú hladký chod navijaka. Kľučka je silná, vďaka čomu je jej úchop stabilný aj pri zdolávaní veľkých rýb. Kľučku je možné rýchlo, jedným pohybom sklopiť, čím je bezpečne skladovateľný. viac

Názov Helicon je pojmom medzi kaprovými rybármi. Spoľahlivý nepriľnavý wormshaft oscilačný brzdný systém rovnomerne podáva šnúru hlavnej a zadnej brzde. Z predlženej veľkokapacitnej cievky veľkosti 80, sa vlasec odvíja hladko, čím je možné navijakom nahadzovať na veľké vzdialenosti. Šesť ložísk a presne spracovaný vnútorný mechanizmus zabezpečujú hladký chod navijaka. Kľučka je silná, vďaka čomu je jej úchop stabilný aj pri zdolávaní veľkých rýb. Kľučku je možné rýchlo, jedným pohybom sklopiť, čím je bezpečne skladovateľný.

Počet ložísk Brzdový systém Prevodový pomer Materiál tela navijáka Cievka Kapacita cievky Hmotnosť
5+1 predná + voľnobežná 4,7:1 Kov Kov + Grafit náhradná cievka 0,30 mm / 480 m, 0,35 mm / 360 m 820 g
Brzdový systém predná + voľnobežná
Cievka Kov + Grafit náhradná cievka
Hmotnosť 820 g
Kapacita cievky 0,30 mm / 480 m, 0,35 mm / 360 m
Materiál tela navijáka Kov
Počet ložísk 5+1
Prevodový pomer 4,7:1
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.

vvvvvvvvvvvvvvv