Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

BAIT MAKER Pellet mix Teplá voda 400g

Výrobca
BAIT MAKER

Kód produktu
BM207799

Cena
4,77 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Pri love v teplých vodách môže byť nepostrádateľným doplnkom našej výbavy, nakoľko obsah produktu bol vybraný tak, aby farebné čiastočky ryby prilákali. Jeho farba je tmavohnedá, ktorú sme doplnili 3 rôznofarebnými peletami. viac

Pri love v teplých vodách môže byť nepostrádateľným doplnkom našej výbavy, nakoľko obsah produktu bol vybraný tak, aby farebné čiastočky ryby prilákali. Jeho farba je tmavohnedá, ktorú sme doplnili 3 rôznofarebnými peletami.

Dá sa plniť do Method a rebrovaných košíčkov. Môže byť skvelým doplnkom k produktovej rade Feeder Pop up, alebo Premium Soluble Pop Up a Wafters a môžeme do nej použiť aj kŕmne suroviny.

Veľkosť peliet v 400 gramovom balení sa pohybuje od 1,5 mm do 3 mm. Miešanie: na pelety v krabičke nalejte 1,8-2 dl vody, premiešajte, rozdrvte zlepené kúsky peliet a zakryte. Necháme odstáť cca. 15-20 minút, po ktorých je produkt pripravený na použitie.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.