BAIT MAKER Boilies 20mm Čierna perla 800g


Cena
14,97 € s DPH

Výrobca
BAIT MAKER

Kód produktu
BM207270

Hmotnosť
0.8 kg

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Skutočná návnada pre milovníkov STEAKU, táto návnada nemôže byť mäsitejšia alebo rybejšia ako táto. Jeho chytľavosť je nesporná, kombá rôznych rybích múčok a krvavých múčok tvorili návnadu, ktorej odolal len máloktorý fúz. viac

Skutočná návnada pre milovníkov STEAKU, táto návnada nemôže byť mäsitejšia alebo rybejšia ako táto. Jeho chytľavosť je nesporná, kombá rôznych rybích múčok a krvavých múčok tvorili návnadu, ktorej odolal len máloktorý fúz.

Veľkú pozornosť sme venovali tomu, aby nástraha mala jednotné zloženie aminokyselín, aby ju ryby neodmietli ani pri dlhších rybačkách a prítomnosť boilies vo vode nebola podozrivá. Jeho rozpustnosť vo vode je trochu pomalšia, takže vďaka celistvosti nástrahy môžeme byť dlhšie pokojní. Návnada obsahuje veľké množstvo tekutého výťažku z kalamára, ktorý je pozdvihnutý na ešte vyššiu úroveň obsahom prírodného cukru a betaínu v melase.
Konzervácia je vďaka špeciálnemu viacfázovému soleniu.

Boilies je dostupné v 800 gramových baleniach, veľkosti 16, 20, 24 mm v príchutiach: Vackor (sladká, hruška), Haragos Vörös (pikantná, pálivá), Black Pearl (ryba).