BAIT MAKER Boilies 16mm Vackor 800g

Výrobca
BAIT MAKER

Kód produktu
BM207263

Cena
14,97 € s DPH

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Univerzálne boilies bez obsahu rýb, rastlinných a živočíšnych bielkovín z radu Bait Maker. Keďže neobsahuje rybiu múčku, má vďaka svojmu materiálovému zloženiu veľmi vysokú biologickú hodnotu. viac

Univerzálne boilies bez obsahu rýb, rastlinných a živočíšnych bielkovín z radu Bait Maker. Keďže neobsahuje rybiu múčku, má vďaka svojmu materiálovému zloženiu veľmi vysokú biologickú hodnotu.

Pri vare zohrávajú kľúčovú úlohu rastlinné aj živočíšne bielkoviny. Obsahuje množstvo vo vode rozpustných látok, ktoré po vstupe do vody nepretržite vysielajú kŕmiacim sa kaprom v revíri signály, že sa v revíri nachádza prirodzená potrava. V guličke nie sú oleje a tuky bodu tuhnutia, ktoré by v studenej vode zamrzli a kvôli tejto vlastnosti by sa návnada uzavrela, takže sa nám do rúk dostane pravá štvorsezónna nástraha. Okrem mliečnych bielkovín a rastlinných ingrediencií kotol obsahoval aj rôzne krmivá pre vtáky a piškótové omrvinky. Za atraktivitu, ktorá sa spája s lahodnou vôňou zrelých hrušiek, sú okrem betaínu, lyzínu a metionínu zodpovedné aj rôzne cukry. Konzervácia je vďaka špeciálnemu viacfázovému soleniu.

Neobsahuje žiadne konzervačné látky.

Boilies je dostupné v 800 gramových baleniach, veľkosti 16, 20, 24 mm v príchutiach: Vackor (sladká, hruška), Haragos Vörös (pikantná, pálivá), Black Pearl (ryba).

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.