BAIT MAKER Boilies 16mm Angry Red 800g


Cena
14,97 € s DPH

Výrobca
BAIT MAKER

Kód produktu
BM207256

Hmotnosť
0.8 kg

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Obľúbenosť pikantného boilies pri love kaprov je nespochybniteľná. Aj tejto nástrahe sme nastavili latku vysoko, pričom nepoznáme žiadne kompromisy. Okrem najkvalitnejšej rybej múčky bol do kotla zaradený aj originál Robin red. viac

Obľúbenosť pikantného boilies pri love kaprov je nespochybniteľná. Aj tejto nástrahe sme nastavili latku vysoko, pričom nepoznáme žiadne kompromisy. Okrem najkvalitnejšej rybej múčky bol do kotla zaradený aj originál Robin red.

Veľké množstvo vo vode rozpustných látok v návnade má na svedomí, že kto môže na breh zavítať len na rýchle, niekoľkohodinové výlety, môže si túto pikantnú bombu stále s istotou pripevniť na vlasy. Táto návnada obsahuje aj ďalšie materiály, ktoré umožňujú kolegom rybárom získať produkt skutočnej prémiovej kategórie. Stredne vysoký obsah bielkovín v nástrahe umožňuje dlhodobý rybolov, môže byť verným spoločníkom aj na viacdňových výletoch.
Konzervácia je vďaka špeciálnemu viacfázovému soleniu.

Boilies je dostupné v 800 gramových baleniach, veľkosti 16, 20, 24 mm v príchutiach: Vackor (sladká, hruška), Haragos Vörös (pikantná, pálivá), Black Pearl (ryba).