Haldorádó novinky 2022 - predaj spustený!
Kompletná ponuka noviniek TU
!

Arno teleskopická sada Wolf so šnúrou a darčekovou návnadou

Akcia -35% Novinka
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
12045530

Cena
31,90 € s DPH

Pôvodná cena
49,40 € s DPH

Ušetríte
35% (17,50 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Wolf je praktický teleskopický prút priaznivej cenovej kategórie so zosilnením zo sklených vlákien. Materiál dokáže tolerovať aj začiatočnícke nezdary, preto ide o sériu vhodnú aj pre začiatočníkov. viac

Pre všetky produkty značky Arno platí, že prezentujú výhodný pomer cena-kvalita. Súčasťou tejto série je aj variant Wolf ponúkajúci dobré riešenie aj pre začiatočníkov a ku klasickému použitiu, na lov kaprov.

Wolf je praktický teleskopický prút priaznivej cenovej kategórie so zosilnením zo sklených vlákien. Materiál dokáže tolerovať aj začiatočnícke nezdary, preto ide o sériu vhodnú aj pre začiatočníkov. Vrhacia tiaž pokrýva nároky klasického lovu dravých či nedravých rýb zo dna. V kombinácii s navijakom rozmeru 3-4000 s voľnobežnou brzdou je vhodný aj k lovu dravých rýb.

Séria odporúčaná hľadajúcim kaprársky prúta s výhodným pomerom cena-kvalita. K prútu prislúchajúci Arno Faria je výbornou voľbou pre rybárov, ktorí chcú univerzálny kus ideálny k lovu viacerými technikami.

Dizajnovo pohľadná cievka z grafitovej zliatiny je naplnená monofilovým vlascom, preto nie je potrebné zdržiavať sa výberom a navíjaním šnúry. Kľučku možno zasunúť pomocou jedného tlačidla, vysunutie a zasunutie je oproti klasickým otočným typom omnoho rýchlejšie.

Cievka bola naplnená odolným monofilovým vlascom transparentnej farby, preto sa netreba zdržiavať výberom a navíjaním šnúry. (Náhradná cievka nie je súčasťou navijakov). Nezávisle od skúsenosti odporúčaný navijak pre rybárov, ktorí sa oboznamujú s rybolovom alebo len hľadajú set priaznivejšej cenovej hladiny.

A ako darček teraz v rámci setu prislúcha k prútu a navijaku aj darčeková nástraha Benzár.

V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.