Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Arno Rybársky Prút Epica Bolo

Akcia Posledné kusy
Výrobca
Arno

Kód produktu
P11067609

Cena
22,90 € s DPH

Pôvodná cena
0 € s DPH

Varianta neexistuje

Značka Arno disponuje v sortimente množstvom produktov s výhodným pomerom cena-kvalita. Patrí k nim aj tento rybársky bič ideálny k plávanej, k lovu pleskáčov, ktorý dokonale zvládne aj výpady menších kaprov. Prút vyrobený z uhlíka IM7 zapožičiava prútu dokonalú pružnosť a silu počas náhodov a zdolávaní.  viac

Značka Arno disponuje v sortimente množstvom produktov s výhodným pomerom cena-kvalita. Patrí k nim aj tento rybársky bič ideálny k plávanej, k lovu pleskáčov, ktorý dokonale zvládne aj výpady menších kaprov. 

Prút vyrobený z uhlíka IM7 zapožičiava prútu dokonalú pružnosť a silu počas náhodov a zdolávaní. Pohľadná modrá rukoväť je opatrená protišmykovou vrstvou. Stabilný držiak navijaka a na špičke umiestnené 2 ks kĺzavých očiek zaručujú dokonalú použiteľnosť pre danú metódu.

Riešenie nezávislé od veku, ak je v hľadáčiku praktický a predsa však silný prút k plávanej. Hlavne u špic a bolonských prútoch je dôležité, aby boli pohodlne použiteľné aj pri držaní v ruke, čoho hlavným predpokladom je vhodne vypracovaná rukoväť. Zdrsnená protišmyková rukoväť zaručuje stabilné držanie, čím zaručuje sebaistý, rýchly a účinný lov.

Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.

Dĺžka 6 m
Hmotnosť 460 g
Prepravný Rozmer 135 g
Vrhacia záťaž 10 - 30g
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.