Arno rybársky nôž Kondor

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 4 z 5
Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
80899810

Cena
7,70 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Arno značka zoraďuje produkty s priaznivým pomerom cena-kvalita. Súčasťou tohto radu je aj k rybolovu či k inému kuchynskému použitiu dokonale vhodný nôž Kondor. viac

Arno značka zoraďuje produkty s priaznivým pomerom cena-kvalita. Súčasťou tohto radu je aj k rybolovu či k inému kuchynskému použitiu dokonale vhodný nôž Kondor.

Mnohí rybári chcú ulovené ryby aj skonzumovať. Príprava rýb a rybieho mäsa je dôležitým procesom. Dobrá práca s nožom umožňuje mäso odkostiť úplne, čím ho umožníme konzumovať aj ľuďom, menej obľubujúcim ryby. Kvalitné rybie filé robí varenie jednoduchším a znamená esteticky lepší zážitok na tanieri. Čepeľ Kondoru má 16 cm, je vhodný k príprave väčších rýb ako tolstolobik, sumec, amur a kapor.

Rúčka je pohodlná, ergonomická a čo je najdôležitejšie, dostala protišmykový povrch, ktorý dobre priľne aj pri uchopení mokrými rukami. K nožu patrí aj darčekové puzdro, ktoré ho ochráni počas prenášania, čepeľ sa neotupí a nespraví nám žiadnu škodu. Je vhodnou voľbou do kuchyne, k rybolovu, či k príprave filiet z malých rýb určených ako nástrahy, nikdy nás nenechá v štichu.

Dĺžka čepele: 16cm

Balenie Nôž + púzdro
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.

vvvvvvvvvvvvvvv