Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Arno prút Carbon Feeder 4,2m/90g

Akcia -21%
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
10081420

Cena
51,90 € s DPH

Štandardná cena
65,90 € s DPH

Ušetríte
21% (14 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Vďaka ľahkému, predsa však potrebnou silou disponujúcemu materiálu majú dobrú zaťažiteľnosť počas použitia. Prúty charakterizujú očká so Sic vložkami, ergonomický držiak navijaka a veľmi pohodlné držanie, to všetko v sprievode špicov rôznych pevností potrebných k technike. viac

Značka Arno zoraďuje v ponuke produkty s výhodným pomerom cena-kvalita. Tieto produkty poskytujú výborné riešenie aj pre začiatočníkov. Kvalitné prúty Carnon Feeder priaznivej cenovej kategórie obohacujú toto portfólio. Spája všetky vlastnosti, ktoré sa očakávajú od moderných prútov s kmitajúcim špicom.

Vďaka ľahkému, predsa však potrebnou silou disponujúcemu materiálu majú dobrú zaťažiteľnosť počas použitia. Prúty charakterizujú očká so Sic vložkami, ergonomický držiak navijaka a veľmi pohodlné držanie, to všetko v sprievode špicov rôznych pevností potrebných k technike. Séria ponúka dokonalé riešenie k lovu kaprov v stojatých vodách. Váha len 146g.

  • Rukoväť klasického tvaru celá pokrytá kvalitným duplonovým materiálom. Vďaka tvrdému špongiovitému povrchu zaručuje počas nahadzovania a zdolávania stabilné uchopenie aj s vlhkými rukami.
  • Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou.
  • Tzv. SIC (silícium-karbid) očká boli od začiatku typické pre prúty najvyššej kategórie. V súčasnosti vývojom technológií sú používané v širšom okruhu. Vďaka nadpriemernej odolnosti voči opotrebovaniu a vyslovene malej hmotnosti sa stali jednými z obľúbených typov pre výrobcov prútov.
Dĺžka 4,2 m
Hmotnosť 360 g
Prepravný Rozmer 146 g
Vrhacia záťaž 90 g
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.