Výrobca

Kód produktu
20030600

Cena
25 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
KS

Arno White Metal navijak - Do našej ponuky sa dostal aj navijak White Metal Arno s veľmi priaznivým pomerom cena-kvalita, v 2 rozmeroch maximálnym spôsobom uspokoja nároky všetkých rybárov. Pohľadným vonkajškom disponujúci navijak zo zliatiny kovu a grafitu disponuje hliníkovou cievkou, ktorá je naplnená monofilovou šnúrou, preto už nemusíme mrhať časom pri výbere a navíjaní šnúry. Univerzálny kus s prednou brzdou možno použiť ku každej metóde lovu. viac

Arno White Metal navijak

Pre všetky produkty značky Arno platí, že disponujú priaznivým pomerom cena-kvalita. Tento variant poskytuje vhodnú alternatívu aj pre začiatočníkov.

White Metal je navijak bielej farby vyrobený zo zliatiny kovu a grafitu, ktorý je teraz dostupný v rozmeroch  5000 a 6000.

Kľučku možno zatiahnuť stlačením jedného tlačidla, možno ju veľmi rýchlo otvoriť.

Hliníková cievka je naplnená priehľadnou monofilovou šnúrou odolnou voči pretrhnutiu, preto nemusíme mrhať čas výberom šnúry a jej navíjaním.  

Univerzálne použiteľné produkty s adekvátnou prednou brzdou sú dokonalé snáď k akejkoľvek metóde lovu zo dna a iným metódam. 

Nezávisle od skúseností odporúčaný navijak je dobrou voľbou aj pre tých rybárov, ktorí sa len oboznamujú s rybolovom, alebo hľadajú navijak s priaznivou cenou. Vďaka prednej brzde je navijak univerzálne použiteľný.
Brzdový systém Predná brzda
Cievka Hliník
Hmotnosť 398 g
Materiál tela navijaka Kov + grafit
Materiál tela navijáka Kov + grafit
Materiál tela navijáka Kov + grafit
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.