Arno Navijak Xedos 5000

Výrobca

Kód produktu
20040500

Cena
50 € s DPH

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
KS

Navijak Arno Xedos o rozmere 5000 rozširuje sortiment navijakov priaznivejšej cenovej hladiny. Tento typ je dobrou voľbou aj pre rybárov oboznamujúcich sa s lovom sumcov. viac

Navijak Arno Xedos o rozmere 5000 rozširuje sortiment navijakov priaznivejšej cenovej hladiny. Tento typ je dobrou voľbou aj pre rybárov oboznamujúcich sa s lovom sumcov. Xedos je s veľkými rozmermi disponujúci navijak na veľké ryby, ktorý vďaka kvalitnému vypracovaniu obstojí aj počas lovu sumcov.

Jeho brzda optimálne dávkuje šnúru a disponuje dostatkom sily k zdolávaniu väčších rýb. Má zosilnený preklápač a jedným tlačidlom vysunuteľnú kľučku, na ktorej konci sa nachádza robustná, rozmerná rukoväť s výborným úchopom. Nie je s ním problém ani vedenie väčších hmotností, dokonca ani zdolávanie kapitálnych rýb.

Na masívnu hliníkovú cievku navijaka sa zmestí zo šnúry rozmeru 0.30 až 220 metrov, čo je veľkou výhodou oproti menším navijakom. Produkt vhodný aj pre rybárov oboznamujúcich sa s lovom sumcov, ktorý zvláda záťaž.

Nezávisle od skúseností odporúčaný navijak je dobrou voľbou pre začiatočníkov k lovu sumcov, prípadne pre tých, ktorí hľadajú navijak s priaznivejšou cenou. Popri love sumcov je vďaka prevedeniu s prednou brzdou univerzálne použiteľný na veľké ryby.

Brzdový systém Predná brzda
Cievka Hliník
Hmotnosť 346 g
Materiál tela navijaka Grafit
Materiál tela navijáka Grafit
Materiál tela navijáka Grafit
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.