Arno Lodiax s voľnobežnou brzdou

Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
P20750160

Cena
31,28 € s DPH

Štandardná cena
47,13 € s DPH

Ušetríte
34% (15,85 € s DPH)

Varianta neexistuje

Značka Arno disponuje v sortimente množstvom produktov s výhodným pomerom cena-kvalita. Tieto produkty sú vhodné aj pre začiatočníkov. Lodiax je obľúbenou voľnobežnou brzdou, inš... viac

Značka Arno disponuje v sortimente množstvom produktov s výhodným pomerom cena-kvalita. Tieto produkty sú vhodné aj pre začiatočníkov. Lodiax je obľúbenou voľnobežnou brzdou, inštalovaný variant v 2 rozmeroch v masívnom grafitovom tele a hliníkovej cievke, ktorý ponúka riešenie pri mnohých technikách lovu.

Vnútorné ložiská a mechanizmus ľahko beží, dostal miesto v masívnom grafitovom tele vyzretého vonkajšieho dizajnu. Okrem tela zaručuje ergonomická kľučka dokonalú prácu aj s väčšími hmotnosťami. Disponuje samozrejme hliníkovou cievkou, kvôli ktorej je vhodný aj k použitiu s pletenou šnúrou.

Bola vyvíjaná s nelepiacou sa prednou brzdou doplnenou o praktickú voľnobežnú brzdu, ktorá sa nachádza na spodnej časti navijaka. Nastaviac jej silu podľa potreby, po zapnutí možno šnúru nechať bežať úplne voľne. To je veľkou výhodou počas lovu s 2 alebo viacerými prútmi a počas nočných rybačiek. Univerzálne použiteľné, oba rozmery disponujú adekvátnou prednou brzdou. Sú dokonalé k akémukoľvek lovu zo dna alebo inej technike lovu, od feeder lovu po sumčiarinu.

Nezávisle od skúseností odporúčaný navijak ponúka dobré riešenie tým, ktorí hľadajú praktický kvalitný navijak za priaznivejšiu cenu.

Rozmer Počet ložísk Brzdový systém Prevodový pomer Materiál tela navijáka Cievka Kapacita cievky Hmotnosť
6000 12 predná + voľnobežná brzda 5.2:1 Grafit Hliník 0,28 mm / 300 m 440 g
Brzdový systém predná + voľnobežná brzda
Cievka Hliník
Hmotnosť 440 g
Kapacita cievky 0,28 mm / 300 m
Materiál tela navijáka Grafit
Počet ložísk 12
Prevodový pomer 5.2:1
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.

vvvvvvvvvvvvvvv