Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

Arno Navijak Intruder Feeder 6000 1+1 AKCIA!

Akcia -7% Posledné kusy Doprava zdarma
2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
P00119

Cena
41,90 € s DPH

Pôvodná cena
44,90 € s DPH

Ušetríte
7% (3 € s DPH)

Skladom 1 - 3 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 1 - 3 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
KS

Našťastie, ak chceme kúpiť moderný feederový navijak, už nemusíme načrieť hlboko do vrecka. Aj Intruder Feeder 6000 je navijak za priaznivú cenu, s ktorým získame nezabudnuteľné zážitky. Tento navijak je ideálnou voľbou pre light, medium-light, medium, medium-heavy rybárske prúty. viac

Výnimočná akcia 1+1!

Našťastie, ak chceme kúpiť moderný feederový navijak, už nemusíme načrieť hlboko do vrecka. Aj Intruder Feeder 6000 je navijak za priaznivú cenu, s ktorým získame nezabudnuteľné zážitky. Tento navijak je ideálnou voľbou pre light, medium-light, medium, medium-heavy rybárske prúty.

Priemer cievky je 60 mm, čím je dostatočne široká k tomu, aby na ňu mohla byť použitá monofilová šnúra hrúbky 0,18-0,22 mm. Z odľahčenej cievky sa vlasec skvele odvíja. Kľučku možno vyklopiť jediným pohybom, jej materiál sa zhoduje s materiálom tela. Zhrnutím ide o jeden príjemný feedrový navijak, ktorý v každom ohľade uspokojí nároky každodenných rybačiek. Možno ho dokonca využiť pri silnejších match prútoch.

Rozmer Počet ložísk Brzdový systém Prevodový pomer Cievka Kapacita cievky
6000 5+1 Predná brzda 4,7:1 Odľahčený Kov 0,34 mm /120 m
Brzdový systém Predná brzda
Cievka Odľahčený Kov
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.