Arno Navijak Intruder Feeder

Akcia Posledné kusy
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
20113600

Cena
24,90 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Našťastie, ak chceme kúpiť moderný feederový navijak, už nemusíme načrieť hlboko do vrecka. Aj Intruder Feeder 6000 je navijak za priaznivú cenu, s ktorým získame nezabudnuteľné zážitky. Tento navijak je ideálnou voľbou pre light, medium-light, medium, medium-heavy rybárske prúty. viac

Našťastie, ak chceme kúpiť moderný feederový navijak, už nemusíme načrieť hlboko do vrecka. Aj Intruder Feeder 6000 je navijak za priaznivú cenu, s ktorým získame nezabudnuteľné zážitky. Tento navijak je ideálnou voľbou pre light, medium-light, medium, medium-heavy rybárske prúty.

Priemer cievky je 60 mm, čím je dostatočne široká k tomu, aby z nej tenká šnúra (monofilová 0,18-0,22 mmKľučku možno vyklopiť jediným pohybom, jej materiál sa zhoduje s materiálom tela.Zhrnutím ide o jeden príjemný feedrový navijak, ktorý v každom ohľade uspokojí nároky každodenných rybačiek. Možno ho dokonca využiť pri silnejších match prútoch.

Rozmer Počet ložísk Brzdový systém Prevodový pomer Cievka Kapacita cievky
6000 5+1 Predná brzda 4,7:1 Odľahčený Kov 0,34 mm /120 m
Brzdový systém Predná brzda
Cievka Odľahčený Kov
Kapacita cievky 0,34 mm /120 m
Počet ložísk 5+1
Prevodový pomer 4,7:1
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.

vvvvvvvvvvvvvvv