Posledné kusy Doprava zdarma
Výrobca

Kód produktu
20044150

Cena
43 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
KS

Pre všetky produkty značky Arno platí, že reprezentujú výhodný pomer cena-kvalita. Sú dobrou voľbou aj pre začiatočníkov. Rovnako aj vzhľadný navijak Hellflame v čierno-červenom prevedení rozširuje tento segment produktov, a to hlavne pre medium a light prívlač.  viac

Pre všetky produkty značky Arno platí, že reprezentujú výhodný pomer cena-kvalita. Sú dobrou voľbou aj pre začiatočníkov. Rovnako aj vzhľadný navijak Hellflame v čierno-červenom prevedení rozširuje tento segment produktov, a to hlavne pre medium a light prívlač. Na konci hliníkovej kľučky sa nachádza jedinečná úchopná časť červenej farby.

Na hliníkovú cievku možno navinúť potrebné množstvo pletenej šnúry, čo využijeme počas prívlače. Typ s potrebne precíznou prednou brzdou odporúčaný k medium a light prívlači.

Navijak odporúčaný nezávisle od skúseností je dobrou voľbou pre rybárov, ktorí sa oboznamujú s prívlačou, alebo len hľadajú navijak v prijateľnejšej cenovej hladine. Okrem prívlače je tento model vďaka prednej brzde univerzálne použiteľný.

Brzdový systém Predná brzda
Cievka Hliník
Hmotnosť 250 g
Materiál tela navijaka Grafit
Materiál tela navijáka Grafit
Materiál tela navijáka Grafit
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.