VEĽKÝ VÝPREDAJ SPUSTENÝ! - zobraziť ponuku...

Arno Navijak Discovery - Varianta: modrá

Akcia -37% Posledné kusy Doprava zdarma
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
20043400

Cena
39,30 € s DPH

Štandardná cena
62,30 € s DPH

Ušetríte
37% (23 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Pre všetky produkty značky Arno platí, že reprezentujú výhodný pomer cena-kvalita. Sú dobrou voľbou aj pre začiatočníkov. Navijak Discovery je model s prednou brzdou a robustnými konštrukčnými elementmi, vďaka čomu bude hodnotným prvkom výstroja aj k lovu veľkých rýb. O plynulý chod sa stará 7+1 ložísk umiestnených v robustnom tele, k čomu sa pridáva silný a precízny brzdový systém.  viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Arno Navijak Discovery - Varianta: modrá oranžová Skladom 2 - 4 dni 36,60 €
Arno Navijak Discovery - Varianta: modrá modrá Skladom 2 - 4 dni 39,30 €

Navijak Arno Discovery

Pre všetky produkty značky Arno platí, že reprezentujú výhodný pomer cena-kvalita. Sú dobrou voľbou aj pre začiatočníkov.

Navijak Discovery je model s prednou brzdou a robustnými konštrukčnými elementmi, vďaka čomu bude hodnotným prvkom výstroja aj k lovu veľkých rýb.

O plynulý chod sa stará 7+1 ložísk umiestnených v robustnom tele, k čomu sa pridáva silný a precízny brzdový systém.

Má nadpriemernú kapacitu šnúry. Zo 40-ky šnúry na jeho hliníkovú cievku dokážeme navinúť 220 metrov.

Jeho zosilnenú kľučku možno zasunúť stlačením jediného tlačidla, čím sa zaručí praktické a rýchle prenášanie, navyše dostala na konci miesto veľká rúčka, s ktorou bude aj navíjanie väčších hmotností hračkou.

Nezávisle od skúseností odporúčaný navijak, ktorý bude dobrou voľbou pre rybárov, ktorí sa oboznamujú s lovom sumcov, alebo len hľadajú navijak v priaznivej cenovej hladine. Okrem lovu sumcov ide vďaka vyhotoveniu s prednou brzdou o univerzálne použiteľný model. Možno ho použiť pri love kaprov, feeder love alebo aj pre rybárov oboznamujúcich sa s lovom na veľké vzdialenosti.

Pohon navijaka dostal kovový kryt. Pre spoľahlivosť, odolnosť a pohodlné používanie, ktoré zabezpečuje ľahká konštrukcia z grafitu je tento materiál obľúbený u výrobcov navijakov.Na navijak sa dostala pre navijaky na dlhé hody typická odľahčená kovová cievka s veľkou kapacitou šnúry. Natiahnutý, kužeľový tvar napomáha pri náhodoch s odmotávaním šnúry. Na okraj navijaka sa dostal odolný poťah, ktorý predĺži dĺžku hodu, pričom šetrí aj šnúru.Na navijak sa dostala prvá brzda s veľkými lamelami typická pre vyššie kategórie, ktorá s precízne vypracovaným pohonom tvorí nezdolateľný pár. Hlavne pri zdolávaní veľkých rýb je dôležité, aby sa regulačnou skrutkou nachádzajúcou sa v prednej časti navijaka dalo rýchlo a adekvátne reagovať na aktuálnu situáciu.Zapnutím voľnobežnej brzdy, ktorá sa nachádza v zadnej časti navijaka, dokáže ryba stiahnuť šnúru z cievky. Toto má dôležitú úlohu predovšetkým v noci pri love dravých rýb. Tvrdosť tejto brzdy možno regulovať skrutkou v zadnej časti navijaka. Dôležité je, že pri zdolávaní musíme používať hlavnú brzdu. Pre zdolávanie voľnobežná brzda nie je vhodná, prílišná záťaž môže spôsobiť poškodenie navijaka. Pri záseku musí byť bojová brzda vo vypnutom stave, pretože môže dôjsť k odmotaniu veľkého množstva šnúry, čo môže viesť k vzniku nechcených uzlov. Navijaky s voľnobežnými brzdami sú čoraz populárnejšie. V súčasnosti používajú tento univerzálny typ navijakov aj zástancovia klasického lovu zo dna a feeder rybári.
Brzdový systém Predná brzda
Cievka Hliník
Hmotnosť 378 g
Kapacita cievky 0,40 mm / 220 m
Materiál tela navijáka Grafit
Počet ložísk 7+1
Prevodový pomer 5.2:1
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.