Arno Navijak Discovery - Varianta: modrá

Posledné kusy Doprava zdarma
Výrobca

Kód produktu
20043400

Cena
50 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
KS

Pre všetky produkty značky Arno platí, že reprezentujú výhodný pomer cena-kvalita. Sú dobrou voľbou aj pre začiatočníkov. Navijak Discovery je model s prednou brzdou a robustnými konštrukčnými elementmi, vďaka čomu bude hodnotným prvkom výstroja aj k lovu veľkých rýb. O plynulý chod sa stará 7+1 ložísk umiestnených v robustnom tele, k čomu sa pridáva silný a precízny brzdový systém.  viac

Navijak Arno Discovery

Pre všetky produkty značky Arno platí, že reprezentujú výhodný pomer cena-kvalita. Sú dobrou voľbou aj pre začiatočníkov.

Navijak Discovery je model s prednou brzdou a robustnými konštrukčnými elementmi, vďaka čomu bude hodnotným prvkom výstroja aj k lovu veľkých rýb.

O plynulý chod sa stará 7+1 ložísk umiestnených v robustnom tele, k čomu sa pridáva silný a precízny brzdový systém.

Má nadpriemernú kapacitu šnúry. Zo 40-ky šnúry na jeho hliníkovú cievku dokážeme navinúť 220 metrov.

Jeho zosilnenú kľučku možno zasunúť stlačením jediného tlačidla, čím sa zaručí praktické a rýchle prenášanie, navyše dostala na konci miesto veľká rúčka, s ktorou bude aj navíjanie väčších hmotností hračkou.

Nezávisle od skúseností odporúčaný navijak, ktorý bude dobrou voľbou pre rybárov, ktorí sa oboznamujú s lovom sumcov, alebo len hľadajú navijak v priaznivej cenovej hladine. Okrem lovu sumcov ide vďaka vyhotoveniu s prednou brzdou o univerzálne použiteľný model. Možno ho použiť pri love kaprov, feeder love alebo aj pre rybárov oboznamujúcich sa s lovom na veľké vzdialenosti.

Brzdový systém Predná brzda
Cievka Hliník
Hmotnosť 378 g
Materiál tela navijaka Grafit
Materiál tela navijáka Grafit
Materiál tela navijáka Grafit
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.