Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

Arno navijak Crypto - Varianta: 5000

Novinka Posledné kusy
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
20817500

Cena
18 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
KS

Značka Arno disponuje v sortimente množstvom produktov s výhodným pomerom cena-kvalita. Tieto varianty sú dobrým riešením aj pre začínajúcich rybárov. Tento segment rozširuje aj model čierno-tmavomodrej farby, ktorý pokryje nároky plávanej i lovu zo dna. viac

Značka Arno disponuje v sortimente množstvom produktov s výhodným pomerom cena-kvalita. Tieto varianty sú dobrým riešením aj pre začínajúcich rybárov. Tento segment rozširuje aj model čierno-tmavomodrej farby, ktorý pokryje nároky plávanej i lovu zo dna.

Univerzálne použiteľné typy s prednou brzdou, ktoré popri grafitovom tele a očakávanej masívnosti zaručujú aj malú hmotnosť. S produktom odporúčame použitie monofilovej šnúry, z ktorej môžeme mať u seba aj 2 rozmery, a to vďaka náhradnej cievke, ktorá sa pridáva k navijakom.

Nezávisle od skúseností odporúčaný navijak je dobrým variantom pre rybárov, ktorí sa oboznamujú s rybolovom, alebo len hľadajú navijak výhodnejšej cenovej hladiny.

Brzdový systém predná brzda
Cievka Grafit + náhradná cievka grafit
Hmotnosť 310 g
Materiál tela navijáka Grafit
Prevodový pomer 4,9:1
Kapacita cievky 0,35 mm / 160 m
Počet ložísk 3
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.