Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19.

Arno navijak Blue Metal - Veľkosť: 5000

Akcia Posledné kusy Doprava zdarma
Výrobca
Arno

Kód produktu
20031500

Cena
26 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Spomedzi navijakov Arno s výhodným pomerom cena-kvalita sa do našej ponuky dostal variant Blue Metal, ktorý dokáže pracovať s väčšími montážami v potrebnej vzdialenosti. Produkt je dostupný s robustným a masívnym telom čiernej farby a cievkou naplnenou modrou monofilovou šnúrou. viac

Značka Arno disponuje v sortimente množstvom produktov s výhodným pomerom cena-kvalita. Tieto varianty sú dobrým riešením aj pre začínajúcich rybárov. Aj Blue Metal čiernej farby s univerzálne použiteľnou, robustnejšou prednou brzdou rozširuje tento segment.

V každom období príjemné držanie poskytujúca rúčka sa pripája kovovým ramenom k telu navijaka, čo zaručuje nekompromisné fungovanie, nech je reč o montáži akejkoľvek veľkej hmotnosti. Hliníková cievka bola naplnená modrou monofilovou šnúrou s vysokou odolnosťou voči pretrhnutiu, preto nemusíme strácať čas výberom šnúry a jej navíjaním.

Navijak inštalovaný predným, potrebne precíznym brzdovým systémom bude zvládať aj väčšie záťaže, lov zo dna – feeder alebo na väčších rozmeroch, na sumčiarskych prútoch rovnako. Nezávisle od skúseností odporúčaný navijak je dobrou voľbou pre rybárov, ktorí sa oboznamujú s rybolovom, alebo len hľadajú univerzálny navijak k lovu zo dna v priaznivejšej cenovej hladine.

Na navijakoch sa čoraz častejšie stretávame s kovovou cievkou.

Odľahčená cievka klasického tvaru je odolná voči vonkajším fyzikálnym vplyvom a korózii.V závislosti od zaťažiteľnosti šnúry a tvrdosti prútu je potrebné pred začiatkom lovu nastaviť brzdnú silu, aby pri ťahaní šnúry brzda púšťala. Samozrejme ak je háčikový nadväzec slabší od hlavnej šnúry, treba počítať s jej menšou zaťažiteľnosťou. Počas zdolávania možno podľa potreby meniť nastavenie brzdy regulátorom v prednej časti cievky.

Brzdový systém Predná brzda
Cievka Hliník
Hmotnosť 304 g
Materiál tela navijáka Grafit + kov
Prevodový pomer 5.2:1
Kapacita cievky 0.15 mm / 120 m
Počet ložísk 3
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.