Akcia
Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Arno

Kód produktu
P75096040

Cena
0 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Taška Arno pozostáva z veľkého hlavného priestoru. Ten disponuje zazipsovateľným, priehľadným vekom, ktoré v prípade dažďa alebo vetra dokáže ochrániť v nej umiestnenú nástrahu od premoknutia alebo si len spomeňme na to, ak v nej uskladňujeme živú nástrahu a kostný červ sa premočí. viac

Firma Arno zoraďuje v ponuke produkty s výhodným pomerom cena-kvalita. Súčasťou tejto série je aj praktická taška. Feeder rybári majú v mnohých prípadoch záujem o praktické a drobné pomôcky. Aj uskladnenie kŕmnej zmesi a nástrahy si vyžaduje pomôcku.

Taška Arno pozostáva z veľkého hlavného priestoru. Ten disponuje zazipsovateľným, priehľadným vekom, ktoré v prípade dažďa alebo vetra dokáže ochrániť v nej umiestnenú nástrahu od premoknutia alebo si len spomeňme na to, ak v nej uskladňujeme živú nástrahu a kostný červ sa premočí. Je veľmi výhodné, že má priehľadné veko, pretože vždy vieme, čo sa v nej nachádza.

V tejto hlavnej časti dostali miesto viaceré menšie vyberateľné nádoby. Výška všetkých je rovnaká, avšak ich podlahová plocha je rozdielna. Tieto nádoby sú samozrejme vodoodolné a sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý odolá prasknutiu spôsobenému skrčením.

Na vrchu má uško, preto sa ľahko prenáša.

  • Small: 27x17x10 cm
  • Large: 26x36x10 cm
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.

vvvvvvvvvvvvvvv