AQUA Garant Vital Swim 6mm - Varianta: 6mm 20kg


Cena
59,19 € s DPH

Výrobca
AQUA-GARANT

Kód produktu
AG551

Hmotnosť
25 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Obsah peliet Aqua Vital Swim, rovnako ako peliet Aqua Classic, bol upravený na základe nutričných požiadaviek kapra. Zvláštnosťou pelety je, že pláva, a preto má táto metóda pri rybolove mimoriadny význam, a preto si o nej môžete prečítať viac v časti o používaní. viac

Obsah peliet Aqua Vital Swim, rovnako ako peliet Aqua Classic, bol upravený na základe nutričných požiadaviek kapra. Zvláštnosťou pelety je, že pláva, a preto má táto metóda pri rybolove mimoriadny význam, a preto si o nej môžete prečítať viac v časti o používaní.

Obsah bielkovín je vysoký, 33%. Skladá sa z niekoľkých zdrojov vrátane najkvalitnejších živočíšnych bielkovín, krvnej múčky a rybej múčky.

Samozrejme obsahuje aj rastlinné zložky, ktorých kostru poskytujú liehovary na pšenicu, repku, slnečnicu a obilie, ktoré sú obzvlášť cennými živinami. Tie zaručujú správny obsah sacharidov a vlákniny v pelete, ako aj jeho ľahkú stráviteľnosť.

Esenciálne mastné kyseliny hrajú veľmi dôležitú úlohu v nutričných potrebách rýb, pretože je najťažšie ich získať vo vode z prirodzenej potravy. Vďaka tomu sú potravinové zdroje, v ktorých sa tieto cenné tuky nachádzajú, najobľúbenejšie v podvodnom svete. Peleta tiež obsahovala 2 druhy týchto látok, rybí olej a repkový olej, ktoré sa navzájom výborne dopĺňajú.

Z vyššie uvedeného môžete vidieť, aký úplný zdroj potravy je táto peleta. Vďaka tomu je pre ryby úplne nevyhnutné.

Pelety Aqua Vital Swim majú dobrý vztlak a možno ich ľahko ochutiť akoukoľvek tekutou alebo vo vode rozpustnou príchuťou, aby sa ešte viac zvýšil efekt návnady. Nie je to však nevyhnutne potrebné, má zásaditý výrazný rybí zápach.

Po príchode do vody sa veľmi rýchlo rozpadne a za pár minút stiahne rybu z blízka. To samozrejme neznamená, že sa peleta rýchlo rozpustí, iba prísady, ktoré sú pre ryby vnímateľné, sa začnú otvárať a rozhadzovať po okolí.

Stojí za to použiť maximálne 1/4 mixu metód. Vzostupné zrná vzbudzujú záujem rýb a lákajú ich do blízkosti koša.

Cieľové ryby: kapor, karas, pražma, kompó a dokonca aj amur.

  1. Peleta Aqua Vital Swim je plávajúca peleta. Túto vlastnosť môžete skvele využiť pri zmiešaní s krmítkami, inými peletami. V takom prípade, keď kôš dosiahne dno, keď sa krmivo začne rozpadať, zrná peliet Aqua Vital Swim začnú stúpať smerom k vodnej hladine pekne pomaly. Kým sa halušky úplne nerozpadnú, teda asi 15 - 20 minút, tieto zrná sa z koša pekne a nepretržite vylamujú. Tieto zrná tiež ukazujú smer do koša a na návnadu pre ryby, ktoré sa kŕmia na vodnej medzere.
  2. Peleta vynikajúco chutí, čím zvyšuje účinok návnady.
  3. Nestojí za to zachraňovať malé zmesi peliet, môže to byť tiež skvelý pomocník v súťažiach.
  4. Tiež ho smelo premiešajte so zmesami Method, tým sa materiál nezlepí, dokonca sa uvoľní a trochu rýchlejšie rozpustí.