AQUA Garant Start - Varianta: 1,5mm 800g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Cena
7,47 € s DPH

Výrobca
AQUA-GARANT

Kód produktu
AG559

Hmotnosť
0.8 kg

Varianta neexistuje

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Pelety Aqua Start ukazujú potenciál, ktorý sa v nich skrýva, najmä v konkurenčných podmienkach. Má extrémne vysoké hodnoty obsahu, okorenené niektorými atraktormi, čo spôsobí, že ryby začnú jesť ešte intenzívnejšie. Španielska rybacia múčka zaručuje vynikajúcu kvalitu 54% obsahu bielkovín. Veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode a šíri sa, pričom sústreďuje ryby okolo vášho koša. viac

Pelety Aqua Start ukazujú potenciál, ktorý sa v nich skrýva, najmä v konkurenčných podmienkach. Má extrémne vysoké hodnoty obsahu, okorenené niektorými atraktormi, čo spôsobí, že ryby začnú jesť ešte intenzívnejšie. Španielska rybacia múčka zaručuje vynikajúcu kvalitu 54% obsahu bielkovín. Veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode a šíri sa, pričom sústreďuje ryby okolo vášho koša.

Z peliet nebolo vynechané ani zrno, jeho obsah sacharidov je daný pšenicou a slnečnicou. Keď si ryba vyberie správne jedlo, je vždy dôležité množstvo a kvalita energie, ktorú je možné získať. Aqua Start je ľahko stráviteľný a dá sa rýchlo premeniť na energiu, takže sa rýchlo objavia aj sústa.

Esenciálne mastné kyseliny hrajú veľmi dôležitú úlohu v nutričných potrebách rýb, pretože je najťažšie ich získať vo vode z prirodzenej potravy. Vďaka tomu sú potravinové zdroje, v ktorých sa tieto cenné tuky nachádzajú, najobľúbenejšie v podvodnom svete. Aqua Start obsahuje iba to najlepšie, rybí olej.

S takýmito parametrami niet pochýb o tom, čo robí z tejto pelety vynikajúce závodné jedlo. Ale ak to všetko nebolo pred vami, myslite len na atraktor, ktorý robí peletu obzvlášť atraktívnou okrem vysokej výživovej hodnoty.

Použitie:
Ak je potrebné peletu namočiť na toľko minút, koľko minút, potom je možné vodu použiť ihneď po naliatí a vypustení vody. Peleta s priemerom 1,5 mm by mala byť teda namočená najviac na 1,5 minúty. Po zmiešaní s návnadou je možné ju „pripraviť“, alebo nasypať do koša samostatne, či už rebrovaného alebo metodického. Sú tiež vynikajúce na aromatizáciu.