AQUA Garant Catch 20mm - Varianta: 20mm 25kg

Výrobca
AQUA-GARANT

Kód produktu
AG549

Cena
181,44 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Pelety Aqua Catch sú veľké vŕtané háčikové pelety s priemerom 20 mm vyrobené špeciálne pre veľkých kaprov a amurov, ktoré sú vhodné na kŕmenie aj na vnadenie. Potreby rýb v oblasti výživy sa neustále menia spolu s ich veľkosťou, a preto, ak chcete chytiť veľké ryby, musí mať návnada rovnaký obsah. viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
AQUA Garant Catch 20mm - Varianta: 20mm 25kg 20mm 800g Skladom do 2 - 4 dní 8,67 €
AQUA Garant Catch 20mm - Varianta: 20mm 25kg 20mm 25kg Skladom do 2 - 4 dní 181,44 €

Pelety Aqua Catch sú veľké vŕtané háčikové pelety s priemerom 20 mm vyrobené špeciálne pre veľkých kaprov a amury, ktoré sú vhodné na kŕmenie aj na vnadenie. Potreby rýb v oblasti výživy sa neustále menia spolu s ich veľkosťou, a preto, ak chcete chytiť veľké ryby, musí mať návnada rovnaký obsah.

V prípade peliet Aqua Catch sa tento predselektívny účinok uplatnil aj pri lopate, pokiaľ ide o veľkosť, ktorú môžu druhy karasov a pleskáčov absorbovať s veľmi malou pravdepodobnosťou.

Má obsah bielkovín 40%, ktorý väčšinou poskytujú španielske rybie múčky.

Jeho ľahkú stráviteľnosť zaručujú vybrané sacharidy. Sójová múčka, pšenica, kukuričný lepok, pšeničný lepok - všetky obsahujú veľmi dôležité zložky na dosiahnutie vysokého obsahu vlákniny, minerálov a vitamínov.

Esenciálne mastné kyseliny hrajú veľmi dôležitú úlohu v nutričných potrebách rýb, pretože je najťažšie ich získať vo vode z prirodzenej potravy. Vďaka tomu sú potravinové zdroje, v ktorých sa tieto cenné tuky nachádzajú, najobľúbenejšie v podvodnom svete. Peleta tiež obsahovala 3 druhy. Rybí olej a tiež živočíšne a rastlinné tuky, ktoré sa výborne dopĺňajú a robia nástrahu extra zubatou, pomaly sa rozpúšťajú.

Čas rozpúšťania je 6 - 10 hodín, v závislosti od teploty vody, čo zaručuje dlhú dobu kŕmenia.

Pozor! Vysoký obsah oleja a rybej múčky v peletách má pre ryby veľmi silnú príťažlivosť, takže keď to zasejete, bude to nenáročný relax. :)

Odporúča sa po celý rok.

Cieľové ryby: konkrétne veľký kapor, amur.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.