Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Aqua Garant Aqua Boilie Classic 1kg - Veľkosť: 20mm

Novinka
Výrobca
AQUA-GARANT

Kód produktu
TM527

Cena
13,47 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Vyrobené z mletých kvalitných peliet AQUA GARANT so špeciálnym procesom. Otvorené, rozpustné boilies s vynikajúcim obsahom bielkovín 37% v spojení s vyváženým pomerom bielkovín a sacharidov. Špeciálna kaprová pochúťka, ktorej hlavným aspektom (okrem lákavej sily) je stráviteľnosť a ochrana rýb, takže neobsahujú umelé arómy, konzervanty a prísady. viac

Veľkosť Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Aqua Garant Aqua Boilie Classic 1kg - Veľkosť: 20mm 24mm Skladom 2 - 4 dni 13,47 €
Aqua Garant Aqua Boilie Classic 1kg - Veľkosť: 20mm 20mm Skladom 2 - 4 dni 13,47 €

Vyrobené z mletých kvalitných peliet AQUA GARANT so špeciálnym procesom. Otvorené, rozpustné boilies s vynikajúcim obsahom bielkovín 37% v spojení s vyváženým pomerom bielkovín a sacharidov.

Špeciálna kaprová pochúťka, ktorej hlavným aspektom (okrem lákavej sily) je stráviteľnosť a ochrana rýb, takže neobsahujú umelé arómy, konzervanty a prísady. Jeho doba rozpúšťania je 4-6 hodín, ale už po minúte vykazuje efektné uvoľnenie častíc, takto rozpustené suroviny rýchlo prejavia svoj atraktívny efekt. Výrobok neobsahuje arómu!

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.