AQUA Betain Complex 800g - Varianta: White

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 5 z 5
-4%
Cena
5,97 € s DPH

Štandardná cena
6,25 € s DPH

Ušetríte
4% (0,28 €)

Výrobca
AQUA-GARANT

Kód produktu
TM560

Hmotnosť
0.8 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Je to zmes rybárskych peliet obľúbená u rybárov so špeciálnou prísadou, ktorá okrem vysokého obsahu bielkovín v peletách obsahuje aj dostatočné množstvo betaínu a farbiva. viac

Je to zmes rybárskych peliet obľúbená u rybárov so špeciálnou prísadou, ktorá okrem vysokého obsahu bielkovín v peletách obsahuje aj dostatočné množstvo betaínu a farbiva.

Betaín je látka zvyšujúca chuť do jedla prírodného pôvodu. Široko používaná prísada na zvýšenie efektu žravosti rýb. Pri rozpoznávaní potravy sa ryby spoliehajú hlavne na svoje čuchové orgány, ktoré stimulujú aj určité aminokyseliny rozpustené vo vode a betaín. Betaín vyvoláva výživový stimuláciu a preto sa tiež používa na kŕmenie rýb, ktoré sa intenzívne chovajú.

Keď sa dostane k vode, vytvorí efektný mrak, ktorá upúta pozornosť rýb pri klesaní. Komplex Aqua Betain je k dispozícii v 4 farbách v konkurenčných podmienkach, keď intenzita záberov ustúpi, môže nový odtieň zosilniť žravosť rýb. Produktová rada Aqua Betain complex bola testovaná v sútažných podmienkach.