Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Andrejszky Zoltán: Kuchyňa milovníkov rýb 2 (Halimádók konyhája 2)

Výrobca
EnergoTeam

Kód produktu
79999051

Cena
18,90 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Z rýb a rybích receptov nie je nikdy dosť. Zoltán Andrejszky si to dobre uvedomuje, a preto napísal pokračovanie knihy Kuchyňa milovníkov rýb, v ktorej milovníkom rýb ponúka ďalších päť... viac

Z rýb a rybích receptov nie je nikdy dosť. Zoltán Andrejszky si to dobre uvedomuje, a preto napísal pokračovanie knihy Kuchyňa milovníkov rýb, v ktorej milovníkom rýb ponúka ďalších päťdesiat sladkovodných receptov.

Moderátor televíznej relácie Fishing & Hunting teraz publikuje svoje úžasné úlovky, ale už aj píše svoje najzaujímavejšie recepty. Mužským štýlom veľkoryso pristupuje k chutiam a ingredienciám, ale zároveň ich sprístupňuje aj praktickým gazdinkám a domácim kuchárkam. Odvážne používa koreniny, zeleninu a ovocie a ponúka nezvyčajné kombinácie tejto skvelej ingrediencie: rýb.

Recepty obsahujú tradičné jedlá, ako sú srbský kapor, pijanské halászlé a šťuka s kyslou smotanou a hubami. Nájdeme tu však aj jedlá, ktoré sa zvyčajne s rybami nepripravujú, ako napríklad brašovký tolstolobik, plnená paprika s amurom, plnená kapusta so sumcom alebo zemiaky so sumcom a paprikou. Bohatý výber od polievky cez predjedlá, šaláty až po hlavné jedlá.

V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.