Výber kŕmnych zmesí do studených vôd nájdete TU!

Alcedo Rybársky Prút Traveller Bolo

Akcia -23% Posledné kusy
Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
EnergoTeam

Kód produktu
PR012400

Cena
49,90 € s DPH

Pôvodná cena
52 € s DPH

Štandardná cena
65 € s DPH

Ušetríte
23% (15,10 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché... viac

Alcedo Travel Bolo, ako už z jeho názvu vyplýva, je skutočný cestovný rybársky prút so skutočne malou prepravnou veľkosťou 50 cm. Táto séria je ideálna na cesty a výlety, pretože sa zmestí aj do kufra.

Napriek svojej kompaktnej veľkosti samozrejme nestratil nič zo svojich vlastností, je maximálne vhodný pre všetky typy plávajúceho rybolovu.

Na prúte sa nachádza držiak navijaka, ktorý je zaužívaný pri bolonských a tele-match prútoch, keďže aj pri malých priemeroch prútov dokáže stabilne držať navijak. Vďaka vypracovaniu a spoľahlivosti sa vyskytuje aj pri iných typoch prútov. Jednoduché používanie, navijak možno upevniť jedným pohybom.

Kód tovaru Dĺžka Počet dielov Vrhacia záťaž Akcia Prepravný Rozmer Hmotnosť
PR012-400 4 m 12 0-35 g B 50 cm 268 g
Dĺžka 4 m
Hmotnosť 268 g
Vrhacia záťaž 0-35 g
Prepravný Rozmer 50 cm
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.