Dovit 4 COLOR pop-up 10mm - cesnak-ryba

Novinka
Výrobca
Dovit

Kód produktu
DF-694

Cena
5,40 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Po úspechoch našej návnady Dovit color wafter sme vytvorili vysoko vznášajúcu sa plávajúcu verziu tejto série, ktorá umožňuje širokú škálu použití. Môže sa použiť samostatne, ale aj na odľahčenie a vyplávanie ďalších nástrah. Materiálová štruktúra je dokonale vhodná pre všetky formy upevnenia. viac

Po úspechoch našej návnady Dovit color wafter sme vytvorili vysoko vznášajúcu sa plávajúcu verziu tejto série, ktorá umožňuje širokú škálu použití. Môže sa použiť samostatne, ale aj na odľahčenie a vyplávanie ďalších nástrah. Materiálová štruktúra je dokonale vhodná pre všetky formy upevnenia.

Farby nástrahy boli vynovené, ale zachovali sme jej jedinečný štvorfarebný charakter, ktorý ju robí obľúbenou medzi rybármi. Pri menších a väčších veľkostiach sme sa prispôsobili nástrahám určeným na odľahčenie. Sama o sebe je nástraha vhodná na vodný rybolov na jazerách, kde kvôli veľkej hĺbke môže byť potrebné zdvihnúť háčik o dva až tri metre, ale v prípade spôsobu lovu na method feeder treba upredsnostňovať plávajúce nástrahy. Nie je náhodou, že do boxu sú umiestnené guľové aj činkové tvary, pretože je dnes všeobecne známe, že kapor, amur a iné ryby v mnohých prípadoch reagujú aj na tvarové zmeny, a tým môžeme dosiahnuť ďalšie sústo.

Výrazné farby zaisťujú, že vyrobené kombinácie návnad nezostanú bez povšimnutia a silné arómy spúšťajú receptory rýb a stimulujú ich k jedlu.

K dispozícii vo verziách 10 mm a 14 mm v nasledujúcich príchutiach:

  • ananás-tutti-frutti
  • panettone-jahoda
  • cesnak-ryba
  • patentka-scopex
  • mušla-korenia
  • kyselina maslová-mango

Balenie: 18 g / škatuľka

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.