Zaregistrujte sa a získajte zľavu -10% na svoj prvý nákup. Registrácia TU.

2x prút Kamasaki Thunder Plus 3.50m 50-100g + púzdro na prúty ZDARMA!

Akcia -19% Posledné kusy Doprava zdarma
2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca

Kód produktu
P00128

Cena
42,90 € s DPH

Pôvodná cena
52,90 € s DPH

Ušetríte
19% (10 € s DPH)

Skladom 1 - 3 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 1 - 3 pracovných dní.
KS

Výnimočná akcia! 2x Teleskopický prút Kamasaki Thunder Plus púzdrom na prúty ZDARMA! Thunder Plus je kompozitný teleskopický prút dostupný v priaznivých cenových kategóriách. Použitý materiál dokáže tolerovať začiatočnícke chybičky, preto ide o sériu odporúčanú aj pre začiatočníkov. Jeho vrhacia záťaž 50-100 gramov pohodlne pokryje potreby klasického lovu zo dna. viac

Výnimočná akcia! 2x Teleskopický prút Kamasaki Thunder Plus s púzdrom na prúty ZDARMA!

Kamasaki Thunder Plus 3.50m 50-100g

Teleskopický prút Kamasaki Thunder Plus 3,50m 50-100g - Thunder Plus je kompozitný teleskopický prút dostupný v priaznivých cenových kategóriách. Použitý materiál dokáže tolerovať začiatočnícke chybičky, preto ide o sériu odporúčanú aj pre začiatočníkov. Jeho vrhacia záťaž 50-100 gramov pohodlne pokryje potreby klasického lovu zo dna. Kovový držiak navijaka a kĺzavé očko podporujú jeho výhodné vlastnosti a masívnosť.

Teleskopický prút Kamasaki Thunder Plus 3,50m 50-100g Firma Kamasaki ponúka rad produktov s priaznivým pomerom cena-kvalita, ktorého súčasťou je aj tento univerzálne použiteľný teleskopický prút. Thunder Plus je kompozitný teleskopický prút dostupný v priaznivých cenových kategóriách. Použitý materiál dokáže tolerovať začiatočnícke chybičky, preto ide o sériu odporúčanú aj pre začiatočníkov. Oproti obľúbenému základnému modelu dostal Thunder Plus zosilnený kovový držiak navijaka, zaručujúc potrebné držanie počas zdolávaní.

Disponuje kĺzavým očkom taktiež napomáhajúcim počas zdolávaní. Jeho vrhacia záťaž 50-100 gramov pohodlne kryje potreby klasického lovu zo dna. Odporúčaná veľkosť navijaka k prútu je rozmer 5-6000, trebárs aj s voľnobežnou brzdou, ako kompaktná alternatíva aj k lovu dravých rýb. Odporúčaný produkt pre začiatočníkov, ale aj k rybárom vyhľadávajúcim teleskopické prúty s výborným pomerom cena-kvalita.

Carp Hunter púzdro na prúty Plus 2 Priehradky - dĺžka 120cm

Dobre známu kvalitu sme teraz vyturbovali jedným malým bonusom... Puzdro na prút Carp Hunter Plus je vyrobené z vodoodpudivej látky, čím ochráni našu výstroj pred menším dažďom. Popri tom sa ľahko čistí, čo je veľkou výhodou vtedy, keď z rybačky mierime práve domov a máme všetko zablatené. Ale líši sa od priemeru najmä svojou odolnosťou a trvácnosťou. S adekvátnou starostlivosťou sa jeho životnosť môže predĺžiť aj na viac ako 10 rokov! Na tašku sa dostal kvalitný zips, ktorého životnosť pri adekvátnej pozornosti môže byť tiež dlhšia.

S pohodlným popruhom pre potreby dlhšieho prenášania. Na prednej strane sa nachádzajú 2 vačky, kde môžeme umiestniť naše drobnosti, povolenia, menšie krabičky, minimalizujúc tak obsah rybárskych kufríkov, boxov. Na zadnej strane sa nachádza dlhší vačok, kde vieme umiestniť dáždnik, vidličky. A najdôležitejšie, čo patrí k príslušenstvu puzdra, sú spoje na uchytenie prútov suchým zipsom, ktoré rybárom nemusíme zvlášť predstavovať. Našou novou ponukou puzdier si aj Vy obnovte výstroj, aby bol Váš prút a navijak v najväčšom bezpečí.

Dĺžka 350cm
Hmotnosť 322 g
Prepravný Rozmer 115 cm
Vrhacia záťaž 50 - 100g
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.