Najčastejšou otázkou, ktorá prichádza ako prvá, je, kedy si môžete kúpiť nové produkty? Od 1.2.2023 je možné zakúpiť tu prezentované novinky 2023 Haldorádó.

Keďže Gábor Döme má za sebou viac ako 40 rokov rybárčenia, môže to, čo píše, znieť zvláštne, no je to 100% pravda, NIKDY nezískal toľko užitočných skúseností, najmä v love kaprov, ako v roku 2022. Neváhal a vybral sa k najlepším kaprárom v Európe, aby som sa od nich učil. Ale aj ostatní jeho kolegovia a testovací rybári zbierali informácie a užitočné skúsenosti. Prácu robíme z roka na rok efektívnejšie a ani na minútu nepochybujem o tom, že v nasledujúcom texte sa nám podarí predstaviť novinky, ktoré môžu pomôcť mnohým rybárom, ktorí majú radi a používajú produkty Haldorádó k uloveniu tých najkrajších úlovkov.

Séria Haldorádó Legend

V roku 2021 bola naša najobľúbenejšia rodina návnad obnovená a zrodila sa séria LEGEND Pellet, ktorá zorganizovala a sprehľadnila naše známe nástrahy Sinking (potápajúce sa rozpustné), Wafter (stredne nadnášajúce + rozpustné) a Pop Up (plávajúce, nerozpustné). V roku 2022 boli uvedené na trh arómy LEGEND MAX Jam, ktoré dokonale ladia s arómou návnad, zatiaľ čo v roku 2023 predstavíme produkty série LEGEND Groundbait, kompletnú rodinu kŕmnych surovín, ktoré sa dokonale hodia k návnadám a arómam, ktoré sú už na trhu. market, ktoré sú obľúbencami feederových kaprárov.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.