N-Butyric séria

V roku 2022 bola na trh uvedená rodina návnad N-Butyric Pop Up, ktorá bola pôvodne navrhnutá na lov v letných, teplých vodách. Napriek tomu, že sa považuje za sezónnu nástrahu, záujem rybárov o guličky s prenikavým zápachom, nie však nepríjemnou arómou, bol počas celého roka ohromný. Jeho úspech jasne ukázal, že v sortimente je miesto pre zber kyseliny maslovej vo forme krmiva.

N-Butyric, teda kyselina maslová, je pri letnom love kaprov a amurov veľmi chytľavá aróma, preto nie je náhoda, že paleta Haldorádó sa už vracia do mnohých našich produktov. 

Nástrahy s príchuťou N-Butyric sú účinné samy o sebe, ale aby sme zvýšili ich chytľavosť, spárovali sme ich s osvedčenými známymi príchuťami a dokonca bláznivý tento produktový rad z hľadiska farebného zloženia, keďže ochutené verzie dostali dvojitú farbu špeciálne pre zohriatu, zakalenú vodu pre optimalizovaný lov rýb.

Haldorádó N-Butyric Grundbait pozostáva z kukuričných derivátov skúmaných rôznymi spôsobmi. Tieto kŕmne suroviny sa vyznačujú veľmi vysokým obsahom sacharidov, zmiešanou veľkosťou častíc, rýchlou rozpustnosťou a bohatou arómou. Rovnako ako pri nástrahách sú primárne účinné v už stabilnej teplej vode, či už ide o lov kaprov alebo cielený lov amura. Z hľadiska použitia môže byť ponúkaný buď v rebrovanom alebo methodovom košíku.